Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Proč musel zbožňovaný DJ (†28) zemřít? Víme, proč tolik pil i jaké dívky si ho hýčkaly!

Jaký měl Avcii život?
+ Další 4 fotografie
Jako kulový blesk zasáhla fanoušky z celého světa zpráva o smrti dýdžeje Aviciiho (†28). Slavného hudebníka našli v ománském Maskatu bez známek života. Všichni si kladou otázku, proč talentovaný hudebník zemřel tak mladý. Jednou z odpovědí může být alkohol, kterého si prý dopřával velké množství. Ale jeho život nebyl pouze o chlastu. Tohle všechno dokázal!

Avicii (†28), vlastním jménem Tim Berling, se narodil 8. září 1989 ve švédském Stockholmu. Už jako osmnáctiletý podepsal smlouvu s hudebním vydavatelstvím a vyrazil na cestu, kterou si po pár letech vyšlapal až k předním příčkám světových hitparád.

Naprosto přelomovou se v Aviciiho životě stala skladba Levels, jenž ho vynesla mezi nejslavnější populární umělce. Vyšla v roce 2011 a od základu mu změnila život. Ačkoliv se nikdy nemusel potýkat s chudobou, najednou měl ohromný balík peněz.

Vůbec nejlépe se dýdžejovi dařilo mezi lety 2013 a 2014, kdy vydal své první studiové album True. Na něm se nacházely hity jako Wake Me Up nebo Hey Brother, jež si pamatuje snad každý a dodnes čas od času zazní v rádiu či na diskotéce.

Mezitím Avicii zvládal vystupovat na festivalech a různých dalších akcích. Po jeho smrti vyplouvají na povrch informace, které o něm nikdo netušil. Zbožňovaný dýdžej měl být introvertní povahy, a tak se před každým vystoupením posilňoval alkoholem, aby se před publikem dokázal uvolnit. Právě to se mu zřejmě stalo osudným.

Že byl uzavřená duše, dokazuje mimo jiné i fakt, že přes veškerou slávu vystřídal pouze dvě přítelkyně. Koncem roku 2013 začal chodit s kanadskou modelkou Raquel Bettencourt, ale vztah jim vydržel jen necelých třináct měsíců. Následoval téměř dvouletý románek s herečkou Emily Goldberg. A po rozchodu s ní v roce 2015 už jenom ticho po pěšině.

Možná se Avicii nechtěl vázat kvůli zdravotním problémům, které byly údajně hlavním důvodem, proč se v roce 2016 stáhl ze scény a už nevystupoval. Nechával si však zadní vrátka pro návrat a tvrdil, že si chce jen užít trochu volna.

Včera se bohužel potvrdilo, že tehdy nám úplnou pravdu neřekl. Přesné příčiny Aviciiho smrti zůstávají zatím neznámé, ale mluví se o zánětu slinivky břišní, kterou měla dýdžejovi přivodit právě nadměrná konzumace alkoholu.

Mohlo by vás zajímat

Další články