Výkon Žanety jen tak někdo nepřekoná. A to teď nemluvíme o vaření, ale o svlékání. Prsa snad v historii Prostřena ještě nikdo na kameru neukázal a Žaneta si zajistila zájem diváků. A to je teprve začátek týdne! Jaké prsa, tedy esa, má ještě v rukávu? A co je tahle šílená růžovláska vlastně zač?

1.

Žaneta studovala na střední uměleckoprůmyslové škole, kterou ale nedokončila. Chvíli pracovala v callcentru, ale v současné době je nezaměstnaná.

2.

Od dětství má vážné problémy se zrakem a její zdravotní stav má kolísavou úroveň. I tak se ale rozhodla přihlásit do soutěže, aby dokázala, že i lidé s podobným postižením umí vařit a zvládnou roli hostitele.

3.

Žaneta bydlí v Ostravě. V bytě 2+1 má spolubydlící a často jí pomáhají přátelé. Její rodiče jsou rozvedení a ona pochází z pěti dětí.

4.

Většinu času tráví tahle mladá dívka doma, kde má čas psát knihu, která má být o jejím životě. Psaní také patří k jejím největším koníčkům.

5.

Sice vypadá jako milá holka, ale přiznala, že jednou přidala takovou hodně pikantní ingredienci. Člověku, co ji naštval, nalila do hlavního chodu projímadlo! Naštěstí to samé nepředvedla v Prostřenu. Zatím…

A co dodat k Žanetě na závěr? Přečtěte si její oblíbené motto a hned vám dojde, proč v soutěži vůbec nemá zábrany. „Nikdy nelituj toho, co jsi udělal, ale toho, co jsi neudělal. Směj se a ostatní se budou smát na tebe, ber život pozitivně.“