Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Proč Walker vůbec nebyl v Rychle a zběsile 3 a Diesel měl jen štěk? Původní scénář vás dostane!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 13 fotografií
zajímavost
Třetí díl ze série snímků o super autech Rychle a zběsile, pojmenovaný Tokijská jízda, se v jedné věci velmi liší od všech ostatních dílů. Hlavní hvězdy a tváře pro sérii zcela charakteristické, tedy Vin Diesel (51) a Paul Walker (†40), se téměř neobjeví. Zatímco Walker se ve snímku neukáže ani na okamžik, Vin Diesel se dočkal alespoň štěku na konci. Proč tomu tak je? Originální scénář hovořil jinak.

V úplně původním scénáři ke snímku Rychle a zběsile: Tokijská jízda měl být Vin Diesel hlavní hvězdou. Ačkoliv film tak, jak ho známe, souvisí s předchozími dvěma jen díky krátkému ukázání Dominica Toretta na konci, scénárista Chris Morgan to chtěl původně jinak.

Snímek se musel striktně držet tématu Tokijská jízda a Chris Morgan ho původně zamýšlel tak, že Dom bude muset odjet do Tokia, aby se naučil driftovat a zároveň tam bude řešit vraždu. Producenti ale tento nápad striktně odmítli s tím, že se film musí odehrávat na střední škole.

Ačkoliv si diváci v kinech snímek užívali a vydělal si dost, stále byl nejméně výdělečným filmem z celé série. I proto se tvůrci rozhodli, že fanouškům vrátí jejich oblíbené tváře, jako je Paul Walker, Vin Diesel a Michelle Rodriguez. Lucas Black se však v roli Seana Boswella v Rychle a zběsile ještě objevil a Sunga Kanga si v roli Hana diváci oblíbili natolik, že v sérii po nějakou tu dobu také zůstal.

Související články

Další články