Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Proč utekla krásná Dominika H.? Obrovský strach, panika a vyhrožování

Zdroj: archiv
proč utekla?
Čtyřiadvacetiletá Dominika H. z Prahy byla pohřešovaná celých deset dní a hledaly ji stovky policistů. Velkým překvapením pro dívku bylo, když zjistila, že je vůbec pohřešovaná. Sama se pak šla přihlásit na policii a nyní pro Blesk.cz popsala, proč utekla a čeho se vlastně bojí.

Všichni si mysleli, že Dominika H. utekla se svým jednačtyřicetiletým přítelem Jiřím Zlatníkem. Jenomže samotná dívka ani netušila, že je po ní vyhlášeno pátrání. „Byli jsme s přítelem doma. My jsme se neschovávali. Chodili jsme po Václaváku a mezi naše přátele. O tom, že je vyhlášeno pátrání, jsem nejdřív vůbec nevěděla, přečetla jsem si to až v Blesku.“

Dominika také prozradila, že nejvíce ji trápí vztah s tátou, který není rozhodně ideální. „Největší problém je s mým tátou, který nedokáže překousnout, že žiju svůj vlastní život. Nelíbí se mu vztah s mým přítelem. Výhrady měl i k mému expříteli. Chtěl po mně, abych se s přítelem rozešla, a dokonce mu i vyhrožoval," řekla Blesk.cz.

Samotné dívce hrozně vadí, jaký humbuk kolem své osoby udělala a že o jejich rodinných problémech nyní ví celá republika. „Ano, 25. prosince jsem měla jet k druhé babičce. Tam jsem ale nedorazila a ona to i předem věděla. Táta mi ten den volal, pohádali jsme se a já mu řekla, ať už mě nechá na pokoji a přestane mi ničit život. Chtěla jsem pryč, aby se ta situace nějak uklidnila. To jsem ještě nevěděla, že z toho vznikne takový humbuk a rozjede se pátrání.“

„Nejhorší je, že o našich rodinných problémech teď ví celá republika, volala mi dokonce i teta ze Španělska. Rozhodně jsem na sebe nechtěla upozornit. Takže jsem se rozhodla jít přihlásit na policii, aby se pátrání ukončilo co nejrychleji," říká zklamaná Dominika a dodává, že na otce podala trestní oznámení.

„Chceme podat trestní oznámení na tátu. Máme strach, že nás sleduje a něco udělá. Takhle jsem se ještě nikdy nebála.“

Související články

Další články