Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Proč ukázala Sharon Stone ve filmu Základní instinkt rozkrok? Režisér ji neuvěřitelným způsobem podvedl!

Sharon Stone ve filmu Základní instinkt.
Zdroj: facebook.com
Přinášíme vám první díl nového seriálu eXtra.cz! Tento týden se budeme věnovat slavným erotickým scénám a začínáme pořádnou peckou. Záběry rozkroku Sharon Stone, který ukázala při výslechu ve filmu Základní instinkt, totiž svého času šokovaly celý svět!

Slavná scéna výslechu, při které Sharon Stone (57) vyzývavým způsobem překříží nohy, je prý tou nejzastavovanější v celé historii filmu. A přitom neměla vůbec vzniknout!

„Když jsme to točili, tak to bylo spíše o podtextu, ale režisér mi řekl: "Vidíme bílou barvu tvých kalhotek, musíš si je sundat.“ Já jsem řekla, že nechci, aby bylo něco vidět, a on mě ujišťoval, že nic vidět nebude," popisuje vznik scény samotná herečka.

Uchlácholená Sharon si spodní prádlo nakonec přece jen svlékla a režisér je rychle schoval do kapsy košile. Poté jí řekl, ať se podívá na přítomné monitory, jestli je něco vidět.

Jenže v té době rozhodně nebyly na place desítky monitorů s HD rozlišením jako dnes a na jediné tmavé obrazovce logicky nic vidět nebylo. O to větší překvapení zažila herečka při premiéře.

„Byla jsem úplně ochromena,“ popsala svou reakci na odhalený klín Sharon.

Ihned po skončení promítání proto vtrhla do promítací místnosti, kde seděl režisér Verhoeven, a vlepila mu pořádnou facku.

Navzdory vzteku ale herečka přiznává, že i ona sama by scénu ve filmu nechala, protože se do něj skvěle hodí.

A jak nejzastavovanější moment filmové historie vlastně vypadá? Podívejte se na něj v následujícím vi­deu.

Související články

Další články