Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Proč tolik Táňa s Ondřejem spěchali na svatbu? Dítě už klepe na buben!

Bude se Táňa zakulacovat?
+ dalších 8 fotografií
Byla to svatba z povinnosti, nebo se jen chtěli tihle dva předvést a udělat pořádně divadélko? Kuloáry se šeptá, že je Táňa Kuchařová těhotná, a než to začne klepat na pupek, tak se prostě chtěla mermomocí vdát, aby nebyla svobodná matka. Začne se nám modelka teda zakulacovat?

Ani Táňa, ani novomanžel Ondřej B. Gregor se ke spekulacím ohledně těhotenství nechtěli vyjádřit, ale s tím, jak na obřad pospíchali, je pravděpodobné, že to bývalá Miss chtěla stihnout do doby, než se začne zakulacovat a do svatebních šatů by se musela pořádně rvát.

Přeci ona si potrpí na to, aby vypadala dokonale, tak to by s panděrem šlo jen těžko. To by v těch šatech od své dvorní návrhářky, kde měla rozparek skoro až ke krku, vypadalo dost hloupě, taková trošku „lehčí“ nastávající mamina.

Jestli se z novomanželů stanou rodiče, se brzy dozvíme, až se jí bude vzdouvat pupík, a jestli z Hany Gregorové a jejího kolouška o 32 let mladšího udělají babičku s dědou, na to si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale teď se jim směje celá republika za tu estrádu, kterou ve svatební den předvedli. Že se chovali jak dvě namistrované hvězdičky z Hollywoodu. Takové chování si mohli vážně odpustit.

Mohlo by vás zajímat

Další články