Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Proč to proboha udělala! Poznáte, která slavná kráska si oholila hlavu?

Proč to proboha udělala! Poznáte, která slavná kráska si oholila hlavu?
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
Půvabná oblíbená herečka, která i ve svých 54 letech vypadá naprosto skvěle, si oholila hlavu. Proč to proboha udělala? Nebo je za tím zákeřná nemoc? A poznáte tedy, kdo to vlastně je?

Hádali jste správně? Dohola šla elegantní Francouzka Juliette Binoche, která se proslavila v našich končinách především filmem Čokoláda. Ve filmu z roku 2000, kde si zahrála s Johnny Deppem, oslňovala tmavou šik hřívou. Nyní je však zcela holohlavá. Proč se herečka rozhodla pro tak dramatickou změnu?

Binoche vyděsila své fanoušky na sociální síti kratičkým videem. Objevila se na něm bez vlasů a nebyla skoro poznat. Nutno říci, že elegantní francouzská herečka se stále usmívala a vyzařovala dobrou náladu. Evidentně si Francouzky mohou dovolit cokoliv, i být bez vlasů!

Velká většina obdivovatelů si nakonec novou vizáž zamilovala a hojně komentovala video. Podle nich je Binoche ještě krásnější a vypadá jako bohyně!

Bohužel herečka svůj nový vzhled vyzkoušela jen na malý moment. V maskérně jí totiž na její tmavé vlasy navlékli gumovou čepici. Juliette momentálně točí nový film, kde se objeví i slavný upír Robert Pattinson ze Stmívání. Uvedení snímku můžeme očekávat během příštího roku. Necháme se překvapit, jak nakonec bude šarmantní herečka na filmovém plátně vypadat.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy