Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Proč to Jágrovi nikdy nevyjde? Pamatujete si všechny jeho krásky?

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 26 fotografií
vztahy
Jako první vám web eXtra.cz přinesl informaci, že vztah Jaromíra Jágra (46) a Veroniky Kopřivové (28) je definitivně u konce. Krásná modelka se tak zařadila mezi československou elitu nádherných žen, které kdy s hokejovou legendou randily. Společně s ní mu ta vztah zkrachoval už se šesti ženami. Je snad Jágr prokletý?

U hokejové legendy, jakou Jaromír Jágr nepochybně je, by bylo s podivem, kdyby její postelí neprošel houf krásných žen. Tou poslední byla Veronika Kopřivová, o jejímž rozchodu s Jágrem jsme vás jako první informovali. Ani s tou to ale nakonec nevyšlo a tak je Jaromír znovu sám. S jakými dalšími kráskami mu vztah neklapnul?

Iva Kubelková

S Ivou Kubelkovou se Jágr seznámil roku 1996 na večírku v Paláci kultury. Šlo o Jaromírovu první velkou lásku a první vážný vztah, někteří lidé dodnes tvrdí, že právě ona se měla stát jeho ženou na celý život. Páreček ve vztahu vydržel téměř 3 roky, Iva však nezvládla žít s profesionálním sportovcem a tak se s hokejistou roku 1999 rozešla.

Nikol Lenertová

Někdejší moderátorka zpráv TV Nova Nikol Lenertová padla Jaromíru Jágrovi do oka jen chvíli poté, co se s ním rozešla Kubelková. Možná právě to bylo důvodem k tomu, že jejich vztah moc dlouho nevydržel. Rozešli se jen po pár měsících, které údajně Jágr stejně strávil smutněním po bývalé přítelkyni.

Andrea Verešová

Andrea Verešová byla ženou, jejíž vztah s Jaromírem Jágrem byl probírán snad po celou dobu trvání. Tehdejší hrdličky spolu začaly oficiálně randit v roce 2000 a krásná modelka se dokonce na určitou dobu i vzdala své kariéry, aby se svou láskou odjela do zámoří. Vztah se rozpadl v roce 2003 a Verešová se s Jágrem nerozešla zrovna v dobrém. Byla totiž nespokojená s tím, že mu jde jen a jen o hokej, který v jeho očích údajně i zastiňoval potřeby Andrey.

Lucie Borhyová

Vztah s moderátorkou TV Nova se snad ani nedal nazývat vztahem. Jaromír totiž s Lucií pár oficiálně netvořil a jakmile v létě roku 2004 prasklo, že se už pár měsíců scházejí, románku byl znenadání konec. Pro oba šlo údajně jen o povyražení.

Inna Puhajková

Nádherná Inna, kterou dnes lidé už neznají jen jako bývalou přítelkyni Jaromíra Jágra, ale především jako moderátorku Sportovních novin na Nově, byla hokejistovým nejdelším vztahem. Když spolu před 12 lety začali randit, bylo jí pouhých 21 let. Takhle mladá dívka si vlastně neuvědomovala, co vztah se slavným a úspěšným hokejistou obnáší. Stala se tak spíš profesionální přítelkyní než kýmkoliv jiným a až po několika letech jí došlo, že takhle není šťastná. Vztah po téměř sedmi letech ukončila, aby mohla začít žít sama za sebe.

Veronika Kopřivová

Po Inně Puhajkové to trvalo velmi dlouho, než si Jágr našel další vztah. Ten navázal právě s Kopřivovou, kterou roku 2015 poznal na Floridě. Ačkoliv ze začátku vztahu měla veřejnost Veroniku spíše za příživnici a zlatokopku, časem lidé změnili názor. Během soužití s Jágrem totiž dokázala, že dokáže být skvělou partnerkou. Před několika měsíci však láska modelky a hokejisty nadobro skončila. Veronika se dle svých slov rozhodla jít vlastní cestou, s Jaromírem se prý však nadále respektují a nenávist k sobě nechovají.

Související články

Další články