Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Proč takhle riskuje? Popálená Týnuš Třešničková pláchla z nemocnice, pít víno by neměla!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 43 fotografií
Hazard
Čtyři měsíce na nemocničním lůžku má za sebou Týnuš Třešničková (22). Popáleniny, ke kterým přišla v zá při tragické nehodě s ohněm v istanbulské restauraci, se prý postupně hojí. Těžko ale říct, jestli už je na tom tak dobře, aby si to štrádovala po turecké metropoli a pila v baru víno. Nedávno totiž ukázala zjizvenou ruku a stále se neví, jak po tragédii vypadá její obličej!

Týnuš Třešničkovou měli pustit do Česka už v prosinci, nakonec to však její zdravotní stav neumožnil. Hojení popálenin, které zasáhly 35 procent jejího těla, trvá delší dobu, než se předpokládalo.

Youtuberka by po nákladné léčbě, kterou hradí majitel restaurace, kde k neštěstí došlo, měla vyváznout bez následků. Jenže před pár týdny ukázala, jak moc to schytala její ruka. Tvář, již měly plameny rovněž zasáhnout, si zatím nevyfotila. Částečně jí ale byla vidět v odrazu na stříbrném nádobí.

Jak jsme na eXtra.cz už informovali, ve středu Týnuš pookřála a poprvé opustila brány istanbulského špitálu. „Nejmilejší zdravotní sestřičky mě vytáhly z nemocnice a dostala jsem povolenou i jednu skleničku vína,“ pochlubila se Týnuš na Instagramu.

Je na pováženou, jak moc tímhle výletem do ulic turecké metropole riskovala. Zdravotní sestry přece jenom nejsou lékaři. Spíš než rozjuchanými sestřičkami by se měla Třešničková řídit pokyny doktorů. Pravděpodobně je na tom už ale natolik dobře, že si sklenku vína může dovolit.

Související články

Další články