Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Proč skončil Jindřich Forejt na Hradě? Vaz mu zlomilo ŠOKUJÍCÍ SEXUÁLNÍ VIDEO! Co je na něm tak šíleného?

Protokolář Forejt na Hradě končí.
Zdroj: profimedia.cz
Hradní protokolář Jindřich Forejt končí! Oficiálně mu vaz zlomily přešlapy z minulosti. Jenže skutečnost je ještě složitější! Forejt totiž podle exkluzivních informací webu eXtra.cz vystupuje jako hlavní postava na šokujícím videu, které uniklo z jeho soukromí.

Měl zastání u Miloše Zemana (72) a počítal s tím, že jednou bude dělat diplomata ve Vatikánu. To je ale přání, které se Forejtovi asi nesplní.

Podle webu neovlivni.cz Forejt končí kvůli nedávným přešlapům. Jde zejména o zmatek kolem vyznamenání Jiřího Bradyho, zmeškaný pohřeb slovenského prezidenta Kováče a útok na amerického velvyslance Schapira, o kterém Zeman mylně tvrdil, že 28. října nepřišel slavit státní svátek na Hrad.

Všechny tyhle výrazné chyby má na svědomí Forejt, pod kterým se židle kývala už hodně dlouho.

Jenže na Forejta je toho více. A jedná se o hodně silnou kávu. Forejt má hodně divoký osobní život a nechal se natočit při činnostech, které většina veřejnosti považuje za tabu.

Tohle video, na kterém vystupují i další osoby, vidělo pár vyvolených novinářů a jen se čeká, kdo ho zveřejní jako první.

Jedná se o cca devět asi dvacetivteřinových spotů, které mají na Forejta zdrcující dopad. Jisté je, že tyhle činnosti, které Forejt na videu dělá, se s funkcí diplomata ve Vatikánu neshodují. Pokud se video dostane do veřejného prostoru, tak to bude mít zdrcující dopad nejen na Forejta, ale může to poškodit pověst celého Hradu.

Video viděli i novináři z webu Echo24.cz. Podle informací Echo24.cz muži kompromitující materiál nabídli v několika redakcích. Všude byli prý odmítnuti. Zatímco původně požadovali za video údajně částku 250 000 korun, po Echo24.cz žádali již jen zhruba polovinu této částky. Redakce video odmítla koupit. Několik prvních desítek sekund tajně pořízeného videa ze soukromí Jindřicha Forejta ovšem měla redakce Echo24.cz možnost zhlédnout.

Bude zajímavé sledovat, za kolik hodin se nechutné video dostane na internet. Dokáže Forejt a jeho věrní šíření videa zastavit? Nezdá se to příliš reálné. Mnohem pravděpodobnější je, že brzy se o Hradu bude mluvit i v zahraničí.

Související články

Další články