Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Proč si malá holčička v obchodě vyhrnula tričko? Neuvěříte, co o ní pak napsali!

Mamince to přišlo roztomilé, ale pak ta vlna nenávisti!
Zdroj: Facebook
Hejtři jsou všude a bohužel nacházejí nechutná označení i pro ty nejmenší. Jeden takový nenávistný komentář se objevil na Facebooku poté, co jedna maminka uveřejnila fotky své dcery z obchodního domu. Reakce na snímky byla neuvěřitelná!

Žena totiž poslala své fotky na stránky kojících matek. Její dcera měla v obchodě panenku. Najednou mamince malá Charlotte důležitě, tak, jak to umí jenom děti, oznámila, že panenka má hlad a je smutná.

Vyhrnula si tričko a rozhodla se hračku „nakojit“. Mamince to přišlo tak roztomilé, že to vyfotila a poslala na zmíněné stránky. Jenomže netrvalo dlouho a objevil se šokující komentář.

„Nic nechutnějšího a úchylnějšího jsem nikdy neviděl! Myslíš si, že je v pořádku, aby si tvoje dcera vyhrnovala tričko na veřejnosti a začala si hrát na kojení? Zasloužila bys pěstí. Prostě to vůbec není v pohodě. A teď do mě,“ vzkázal týpeček v diskuzi na amerických stránkách.

Ostatní matky ve skupině samozřejmě začaly ženu hned bránit. Její dcera samozřejmě jenom kopírovala to, co viděla doma. Není na tom nic špatného. A rána do obličeje? Tak to už je totálně přes čáru!

„Nechápu, co je na tom špatného. Moje dcera má plyšového slona. ‚Kojí‘ ho, když já kojím jejího mladšího bráchu. Mění slonovi plínky, když je měním jejímu sourozenci. Sloník a malý bráška mají dokonce ve stejnou dobu šlofíky. Prostě se takhle staráme o své děti,“ reagovala další máma.

Jak je vidět, tak provokatéři v diskuzi se najdou po celém světě!

Související články

Další články