Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Proč si ji nechce vzít? Hvězda Comebacku Leichtová čeká marně na žádost o ruku

Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
trápení
Herečka a maminka Kristýna Leichtová (33) má obavy z toho, že zůstane neprovdanou paní. I když už má doma desetiměsíční holčičku Dorotku, stále nedošlo od jejího přítele Vojtěcha Štěpánka na žádost o ruku. Sama herečka přiznala, že už je z této situace značně nervózní...

Oblíbená herečka, známá především ze seriálu Comeback, v Show Jana Krause na TV Prima, prozradila, co ji trápí. Když Jan Kraus nazval hereččina přítele manželem, ještě nevěděl, co tím způsobí. Kristýna na to okamžitě rázně zareagovala: "Ne, přítel," a dodala, že tento stav rozhodně není její volba. "Tohle není mnou, trvá mu to," dala najevo Leichtová, pro kterou je svatba očividně citlivé téma.

"Asi je moderní, na rozdíl ode mě," snažila se ze situace vtipně vybruslit. Nikomu z diváků však neuniklo, že by se Kristýna vdávala, až by brečela, jen to hlavní jí schází - žádost o ruku. Hereččin přítel prý svatbu odkládá z důvodu toho, aby si jejich velký den užila i dcerka Dorotka. To však Kristýna nechce pochopit - "vždyť svatba je o snoubencích a ne o dítěti," shodla se i s Krausem (65).

Po zhlédnutí tohoto dílu, kde si Kristýna před celým národem postěžovala, se už nerozhodný Vojtěch rozhoupe a před krásnou maminku jejich téměř roční dcerky poklekne s prstýnkem.

Související články

Další články