Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Proč se Victoria Beckham tvářila na svatbě Meghan kysele? David strávil noc s touhle kráskou!

David Beckham strávil s Karou divokou noc.
+ Dalších 13 fotografií
Svatba prince Harryho (33) a Meghan Markle (36) je sice za námi, ale fanoušci stále řeší jednu velkou záhadu. Spoustě lidí totiž vrtá hlavou, proč se na takové významné události tvářila Victoria Beckham (44) jako kakabus, zatímco její manžel David Beckham (43) rozdával úsměvy na všechny strany. Za kyselým výrazem bývalé Spice Girl stojí překvapivě žena. Hodně mladá a krásná žena.

Samozřejmě, že na královské svatbě nesměli chybět manželé David a Victoria Beckhamovi. Jakmile je zmerčili přítomní fotografové, nevšímali si téměř nikoho jiného. Opět dokonale sladěný pár.

David se svým outfitem navíc vypadal jako vystřižený z nějakého módního časopisu. Usmíval se po celou dobu a zdálo se, že má hodně dobrou náladu. To se ale nedá říct o jeho ženě. Victoria se po celou dobu tvářila příšerně.

Nedokázala ani na chviličku vykouzlit úsměv na svém kyselém obličeji. Britští novináři proto začali pátrat, co se bývalé Spice Girl nelíbilo tentokrát. A přišli na velmi zajímavou věc. David totiž strávil noc před svatbou v doprovodu krásné ženy.

Kara Keble White propařila celou noc po boku pohledného fotbalisty a svým úlovkem se pochlubila na Instagramu. „Díky za panáky, Davide Beckhame!" napsala pod narozeninovou fotku, kde vtipně připomněla, že slaví opět 25 let.

To Victorii nejspíše rozpálilo doběla a s Davidem měli tichou domácnost. Právě proto se na svatbě neculila, ale ošklivě mračila. Kara studovala uměleckou školu v Londýně a specializuje se na pořádání významných akcí včetně večírků a svateb.

Zajímavé je, že společný snímek s Davidem po pár hodinách z Kařina instagramového účtu zmizel.

Mohlo by vás zajímat

Další články