Samozřejmě, že na královské svatbě nesměli chybět manželé David a Victoria Beckhamovi. Jakmile je zmerčili přítomní fotografové, nevšímali si téměř nikoho jiného. Opět dokonale sladěný pár.

David se svým outfitem navíc vypadal jako vystřižený z nějakého módního časopisu. Usmíval se po celou dobu a zdálo se, že má hodně dobrou náladu. To se ale nedá říct o jeho ženě. Victoria se po celou dobu tvářila příšerně.

Nedokázala ani na chviličku vykouzlit úsměv na svém kyselém obličeji. Britští novináři proto začali pátrat, co se bývalé Spice Girl nelíbilo tentokrát. A přišli na velmi zajímavou věc. David totiž strávil noc před svatbou v doprovodu krásné ženy.

Kara Keble White propařila celou noc po boku pohledného fotbalisty a svým úlovkem se pochlubila na Instagramu. „Díky za panáky, Davide Beckhame!" napsala pod narozeninovou fotku, kde vtipně připomněla, že slaví opět 25 let.

To Victorii nejspíše rozpálilo doběla a s Davidem měli tichou domácnost. Právě proto se na svatbě neculila, ale ošklivě mračila. Kara studovala uměleckou školu v Londýně a specializuje se na pořádání významných akcí včetně večírků a svateb.

Zajímavé je, že společný snímek s Davidem po pár hodinách z Kařina instagramového účtu zmizel.