Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Proč se v SuperStar hromadně plakalo? Lidé emotivní chvilku nepochopili

Finále bylo plné emocí.
Zdroj: Instagram SuperStar
+ Dalších 12 fotografií
diskuze
Nedělní superfinále SuperStar se neslo v netradičním duchu. Nejen že chyběli diváci a moderátor, ale na téměř samotném konci se všichni hromadně rozplakali. Při posledním vystoupení vítězky Barbory Piešové vyšly na povrch emoce, které v sobě všichni dlouho drželi. Při písni, která Báru dostala přes první casting, se mladá Slovenska rozplakala. Tím nakazila i porotu a lidé se začali ptát, proč?

Nedělní finále SuperStar bylo v lecčem nevídané. Kromě netradičního formátu bez diváků, moderátorů a jedné z porotkyň Moniky Bagárové (25) také přišel finalistům rekordní počet SMS zpráv a samotný konec se nesl v duchu vypjatých emocí.

Bára se rozplakala

Finalistka Barbora Piešová, která u diváků nakonec zvítězila, zazpívala jako svou třetí píseň Next To Me od Imagine Dragons. Už s prvními tóny bylo všem jasné, že něco není v pořádku. Bára měla sevřené hrdlo a nižší tóniny jí dávaly zabrat. Nakonec to křehká Slovenka nevydržela a začala při zpěvu plakat. Tím rozbouřila emoce i u dalších lidí ve studiu. Jako želva začal plakat Leoš Mareš (44), slzy z očí se valily i Patricii Pagáčové a suché oko nezůstalo ani u Mariána Čekovského a Pavola Habery (58).

Diváci situaci nepochopili

I když Habera vzniklou situaci rozebral a popsal s tím, že emoce ke zpěvu patří a že by to bez nich nebylo ono, někteří diváci to celé vnímali jako divadlo a z Barbořiny strany jako hru na city. Na sociálních sítích se začalo diskutovat o tom, proč se vlastně v přímém přenosu plakalo. "Můžete mi někdo vysvětlit, co je tak rozplakalo?" dotazovala se po přenosu Slovenka Kristina.

"Popravdě byla i lepší vystoupení a tohle mi přišlo jako divadlo," připojila se divačka Nikol. "Podle mě je rozplakal text písně," spekuluje další z divaček. Někteří lidé zkrátka nepochopili tíhu situace a chtěli ji vysvětlit. "U Barči to bylo zřejmě tím, že si vzpomněla, jak přišla na casting jako šedá stydlivá myška a najednou skončila ve finále," pokusila se o rozlousknutí situace divačka Eliška.

Někteří brečeli s ní

Většina diváků však prožívala emotivní chvíli spolu se všemi ve studiu. Leoš Mareš podotkl, že i kdyby Bára nevyhrála, tohle byl pro něho triumf, na který bude vzpomínat do konce života. "To byl největší zážitek z historie SuperStar a říkejte si, co chcete...," napsal do diskuze také jeden z fanoušků.

Jak se zdá, Bára opravdu diváky utáhla na krásný hlas i svůj emotivní projev, který z profesionálního hlediska jejímu výkonu spíše uškodil. Nad favorizovanou Dianou Koval'ovou nakonec zvítězila. Talentované patnáctileté blondýnce tak zbyly jenom oči pro pláč.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy