Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Proč se Stanislav ve Výměně manželek zabil? Nechal tu 2 děti a dopisy na rozloučenou

Proč se Stanislav ve Výměně manželek zabil? Nechal tu 2 děti a dopisy na rozloučenou
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
Tragédie ve Výměně
Během natáčení nové epizody Výměny manželek se odehrála strašlivá tragédie. Jeden z účastníků spáchal sebevraždu. Dvaačtyřicetiletý Stanislav K. za sebou zanechal děti a dva dopisy na rozloučenou.

Diváci mohli za roky vysílání pořadu Výměna manželek pozorovat nejrůznější osudy rodin a dramata s tím spojená. Jenže to, co se odehrálo v průběhu natáčení nové epizody, nemá obdoby. Při natáčení nového dílu jeden z účastníků zemřel.

Zbyly tu po něm děti a dva dopisy

Policista Stanislav K. (†42) ze Slavkova na Opavsku si vzal život, zatímco u něj doma probíhalo desetidenní natáčení. Stanislava našli oběšeného v lese. Po sobě zanechal dva syny.

Rodinná známá absolutně nechápe, co ho k tomu vedlo, protože ještě během natáčení vypadal spokojeně. Jenže realita byla zřejmě jiná. Než se rozhodl vzít si život, napsal Stanislav podle informací Blesku hned dva dopisy na rozloučenou. Rodinní známí řekli, že jeden z dopisů byl adresován staršímu synovi (18) zesnulého. V dopise pro syna Stanislav popsal, kde konkrétně plánuje zoufalý čin spáchat.

Druhý dopis pak měl být určen pro všechny ostatní. V něm měl Stanislav uvést důvody, které ho k sebevraždě vedly.

V galerii naleznete nejkontroverznější páry z Výměny manželek

Související články

Další články

Nejnovější kauzy