Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Proč se rozešel Růžička se svou Marií? Tahle odpověď vás dost překvapí

Vladimír Růžička a jeho žena Marie.
Zdroj: Profimedia.cz, Facebook
+ Dalších 20 fotografií
Mezi hokejovým trenérem Vladimírem Růžičkou (55) a jeho manželkou Marií (30) podle všeho v posledních týdnech panuje krize. Nebydlí ve společné domácnosti a každý si údajně žije svým životem. Chomutovem se rozléhají spekulace, co stojí za rozdělením manželství, které ještě na začátku roku vypadalo spokojeně... Možná peprná minulost krásné Marie, ale možná několik zásadních věcí...

Už několik týdnů se spekuluje o vážné manželské krizi. Mluví se zejména o tom, že se měl pár rozejít kvůli dceři, která se otci vůbec nepodobá. Dokonce se spekulovalo i o testu otcovství! Vladimír Růžička po dobu jejich vztahu nemohl překousnout manželčinu minulost a stále to byl důvod k hádkám.

Možná ale nejde jen o minulost, ale mezi manželi prostě vyprchalo to, co je dříve spojovalo. „Tyhle rozchody jsou motivovány nějakým nesouladem. Jestli vyprchaly ty pozitivní věci, tak začnou převažovat ty opačné… Do toho vztahu nevidíme, ale z obecného hlediska je tam řada faktorů, ať jde o vzájemnou přitažlivost, rozdíl v zájmech, věk, ale i třeba hormonální změna po porodu,“ myslí si přední český psychiatr Jan Cimický.

Možná manželství legendárního trenéra a jeho Marie spěje k rozvodu, možná ale jejich odloučení je tím, co nakonec jejich manželství posílí. Jak to nakonec bude, ukáže až čas.

Související články

Další články