Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Proč se princ Harry tvářil jako kakabus? Meghan Markle flirtovala se žokejem!

Meghan házela očko po žokejovi… a on po ní.
+ Dalších 31 fotografií
Princ Harry (33) a Meghan Markle (36) jsou teprve čerstvými manželi a už jsou na světě první trhliny. Na prestižních dostihových závodech se stal vítězem žokej Frankie Dettori (47), který byl ze získaného poháru tak nadšený, že vévodkyni ze Sussexu políbil ruku. Ta se jen tetelila. Jestli se někdo netvářil, byl to princ Harry.

Každoročně pořádané dostihové závody, které se konají v Berkshire, kde je závodiště Ascot umístěno, mají svého vítěze, kterému museli princ HarryMeghan Markle pogratulovat. Žokej Frankie Dettori byl natolik rozradostněn, že zapomněl na slušné vychování.

Vypadalo to, že mnohem víc než samotná výhra pro něj bylo, že před ním stojí Meghan, které hned při první příležitosti políbil ručku. Krásná vévodkyně se jenom smála a situace jí rozhodně nebyla nepříjemná. Harry se na okamžik zarazil a pohrozil mu prstem. Doufejme však, že všichni přítomní situaci nebrali tak vážně, ale s úsměvem.

Mohlo by vás zajímat

Další články