Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Proč se na svatbu chvátalo? Meghan je prý těhotná! Co manželku prince Harryho prozradilo?

Proč volila tak volné šaty?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 84 fotografií
Ostře sledovaná svatba je za námi, ale dozvuky skvostné veselky budeme hltat ještě hodně dlouho. Britští novináři i fanoušci prince Harryho (33) začali spekulovat, proč se na veselku tak chvátalo. A rozhodně se nespokojili s tím, že se braly ohledy na prince Philipa, kterému je úctyhodných 96 let. Prý je to trochu jinak.

Princ Harry a herečka Meghan Markle (36) se seznámili v roce 2016. První rande proběhlo v Londýně. Pak si páreček vyrazil kempovat a bylo jasné, že je tu láska. O rok a půl později proběhla veselka. To je hodně krátká doba. Taková Chelsy Davy (32) randila s princem dlouhých 6 let, ale před oltář ho nedostala. A to na rozdíl od Meghan pocházela z miliardářské rodiny.

Před obřadem se říkalo, že mladý pár nechtěl s veselkou otálet, aby si ji manžel královny Alžběty II. ještě v klidu vychutnal a užil. Přeci jen je princi Philipovi již 96 let a zdravíčko mu přestává sloužit.

Jenže vrabci na střeše Kensingtonského paláce ještě cvrlikají něco o tom, že na další dítko v královské rodině se rozhodně dlouho čekat nebude. Meghan je prostě už 36 let a věk nezastaví.

Spisovatel Andrew Morton, který proslul tím, že napsal knihu o princezně Dianě, pro Mirror uvedl, že Meghan bude chovat opravdu velmi brzy. „Myslím, že dříve, než se Meghan naučí, jak hláskovat Leicester a Torquay, založí rodinu,“ tvrdí Morton.

Také Harry před svatbou naznačil, že děti chce mít co nejdříve. Jako by rodinu připravoval na to, že to nemusí trvat ani 9 měsíců. A někteří fanoušci tvrdí, že volné lehké šaty nevolila Meghan náhodou. Prý se chtěla cítit opravdu uvolněně. Tak uvidíme, kdy do Kensigtonského paláce přiletí čáp a nebo vrána.

Související články

Další články