Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Proč se mně tohle děje? Vojta Kotek ztratil v televizní show nervy. Vylétl jako čertík

+ Další fotografie

Ani antistresové omalovánky od Libora Boučka nepomohly Vojtovi Kotkovi udržet emoce na uzdě. Volný průchod jim dal během natáčení dnešního dílu Máme rádi Česko. Slibně se vyvíjející natáčení mu totiž zase zkazilo pověstné kolo štěstí. Vojtovi zkrátka nepřeje a nepřeje. A tak poté, co na něm opět vytočí nejmenší možné body, vylítne jako čertík z krabičky.

„Proč se mně tohle děje? Proč pořád dokola? Proč? Proč? Vždyť je tolik krásných čísel. Proč já musím vytáčet neustále jedničku?“ nechápal Vojta Kotek, když se zobáček kola v show Máme rádi Česko na TV Prima opět zasekl na jedničce. Ke klidu mu nepomohly ani antistresové omalovánky, které mu na začátku pořadu věnoval moderátor Libor Bouček se slovy: „Možná ten klid přispěje, aby v závěru došlo k tomu, co si všichni přejeme. Navíc máš v týmu někoho, kdo vyhrál všechno,“ narážel moderátor na olympioničku Barboru Špotákovou.

Jen si kresli barvičky, potečou ti slzičky

Ani Špotáková, ani antistresové omalovánky ale Vojtu Kotka v klidu nenechaly. Což s chutí okomentoval soupeř Lukáš Pavlásek. „Jen si kresli barvičky, potečou ti slzičky,“ utahoval si z něho komik.

Zuřivým kreslením se Kotek přece jen trochu zklidnil. Ale jen na chvíli. K dalšímu emočnímu výbuchu došlo zakrátko poté, co se do kola štěstí opřel jeho vyzyvatel Jakub Prachař. Jemu totiž opět štěstí přálo měrou vrchovatou. „Děláte si kurva prdel?! Já se omlouvám, neumím to říct jinak, to snad není možný!“ spílal Kotek.

Pod vedením kapitánů Prachaře a Kotka změří své síly tentokrát zpěvačka Monika Absolonová, herci Vanda Hybnerová, Bob Klepl, Lukáš Pavlásek, oštěpařka Bára Špotáková a krasobruslařka Eliška Březinová.

Show Máme rádi Česko vysílá TV Prima už dnes ve 20.15 na Primě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy