Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Proč se Kristýna z Prostřena zabila? Honila se v autě s přítelem! Máme další děsivé podrobnosti k tragické nehodě!

Stala se obrovská nehoda, kde vyhasl jeden mladý život.
Zdroj: FTV Prima/www.krimi-plzen.cz
+ Další fotografie
O tom, že zemřela účastnice Prostřena, pohledná milovnice tuningu a rychlých aut Kristýna, jsme vás informovali jako první. Bohužel doplatila na svou největší vášeň - rychlá auta. To poslední, co viděla, byl právě její milovaný seat, ve kterém zemřela. Její smrti předcházela ale šílená honička!

Kdyby tolik neriskovala, nevystavovala svůj život nebezpečí rychlé jízdy, tak ještě mohla sympatická Kristýna žít. Jenže její touha po adrenalinu byla silnější než pud sebezáchovy. Naposledy vydechla ve svém „vymazleném“ autě, které se jí stalo osudným. Nesmyslně se totiž honila se svým přítelem a zbytečně na silnici riskovala.

„Patřila do partičky, která ráda se svými auty na vozovce provokovala a všichni se navzájem předjížděli. Nebyla žádný začátečník, ale spíš už známá firma,“ prozradil eXtra.cz dobře informovaný zdroj z místa činu, kde se smrtelná autonehoda odehrála.

Když se hlásila do Prostřena, tak i v úvodním medailonku si neodpustila zběsilou jízdu, která ji nakonec připravila o život. Už v tom videu bylo vidět, že dost riskuje a jezdí jak „prase“. Nebylo tohle ale zbytečné? Jenže je na takovéto otázky už dávno pozdě. Její nejbližší nemůžou stále tu ztrátu pochopit, vždyť byla tak mladá. Bohužel už to nikdo nevrátí zpět. Kristýna už si řídí nebeské vozidlo…

Související články

Další články