Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Proč se Gregorová bojí exmilence Koptíka? Víme, čím ji drží v šachu! Je to síla!

Chudák Hana…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 27 fotografií
Hana Gregorová (65) včera poprvé přes advokátku promluvila o současné situaci mezi ní a exmilencem Ondřejem Koptíkem (34). Od celé věci se distancuje a zvažuje právní kroky. Není na tom podle všeho dobře psychicky, zejména kvůli tomu, že Koptík zveřejňuje pikantní detaily z jejich soužití. Jenže proč nepodala předběžné opatření už dávno a nechala mladého milence řádit jako smyslů zbaveného? Koptík má totiž eso v rukávu! A redakce eXtra.cz vypátrala, jaké...

„Ano, mám něco, o čem Hanka ví a dá se o tom mluvit jako o trumfu,“ svěřil eXtra.cz Ondřej Koptík, který na sebe před dvěma lety upozornil vztahem se starší herečkou. Poté, co se před pár týdny rozešli, začal Koptík nejprve skládat Haně básničky na facebookovém profilu, následně zveřejnil několik intimních snímků z postele a také video ze zahrady domu Gregorové, rostly rostliny konopí.

Hanka se snaží přejít do protiútoku tím, že začala věc řešit s advokátkou a zvažuje, že na Koptíka podá žalobu. Je totiž prý na tom psychicky velmi špatně. Nečekala, že se na veřejnost dostanou detaily ze soužití s mladým milencem. Jenže Koptík si je nějak moc jistý, že Hanka nic neudělá. „Mohla se ozvat. Show musí pokračovat, mám ještě mnoho věcí, které mohu zveřejnit,“ pokračoval Koptík.

A co že v zásobě jako munici na Hanku má? Podle našeho zdroje jde údajně o dotace na divadlo, které prý nebyly úplně standardní. Další dějovou linku ve smutném příběhu Hanky a Ondřeje otevřel člověk, který kontaktoval redakci eXtra.cz a přinesl do věci velmi zajímavé detaily. Sledujte eXtra.cz, připravujeme pokračování!

Související články

Další články