Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Proč Richard Krajčo opustil manželku? Našel si milenku, ale podvádí i ji! Známe podrobnosti

Richard byl odjakživa tak nějak víc na holky. Podlehl režisérce Karin
Babinské.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 3 fotografie

Nedávno jsme vás informovali o rozpadu manželství zpěváka Richarda Krajča (36) a půvabné blondýnky Martiny Poulíčkové (34). Přestože Krajčo médiím potvrdil, že mu jeho manželství zkrachovalo, nechtěl se ke svému soukromí víc vyjadřovat.

Jenže to by nebyl Krajčo, aby za rozpadem vztahu nebyla jiná ženská. Zpěvák kapely Kryštof se totiž během natáčení snímku Křídla Vánoc dal dohromady s režisérkou Karin Babinskou. Podařilo se nám získat informace od velmi blízkého člověka Martiny Poulíčkové, který je pochopitelně na straně své kamarádky a ohledně chování Krajča si rozhodně nebere servítky. „Richard žije s režisérkou Karin Babinskou už půl roku. Teď s rozpadem manželství vylezl jen proto, že skončil soud ohledně dětí. Rozvod je tím pádem otázka formality. Je to neuvěřitelnej hajzl. Podvádí totiž i tu Babinskou, která má malou holčičku a rozešla se kvůli tomu s kameramanem (Martin Douba, pozn. red.). Spolu dělali Křídla Vánoc, kde Krajčo hraje hlavní roli. Babinská ho v podstatě uhnala. Starej jí to natočil a pak ho kopla do pr***e a žije s Krajčem,“ řekl nám náš informátor, jehož řeč jsme museli kvůli některým pikantnějším výrazům lehce zcenzurovat.

Krajčo poslal k celé kauze vyjádření pouze po svém manažerovi Janu Lippertovi. „Richard se k ničemu nebude vyjadřovat,“ sdělil Blesku Lippert.

Související články

Další články