Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Proč Pomejeho zavírají do blázince? DĚSIVÁ FAKTA O JEHO ZÁVISLOSTECH!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
Exkluzivně
Jiří Pomeje (53) je na tom nejhůř ve svém životě, v lecčems svým stavem, závislostí na prášcích a alkoholu připomíná svou zesnulou exmanželku Ivetu Bartošovou (†48). Jeho otec se pevně rozhodl, že ho dostane do psychiatrické léčebny, ať se děje, co se děje. Máme exkluzivní informace o stavu padlé celebrity!

S Jirkou je podle jeho blízkých skoro ámen. „S Jirkovým tátou dnes (v pondělí – pozn. red.) neděláme nic jiného, než že hledáme patřičné zdravotnické zařízení, kam bychom ho okamžitě umístili. Přestává to být legrace. Jeho stav je naprosto za hranou. Jirka už je na tom tak, že neví, co je za den. Problém má s alkoholem i prášky. Už nevnímá ani to, když na něj řvu, že je zfetovaný hovado,“ řekl eXtra.cz jeho mecenáš Pavel Pásek, který s Pomejem starším už shání léčebnu, kde mu pomohou od závislostí i s bolavou nohou.

K plánované bleskové akci Psychiatrie se vyjádřila pro eXtra.cz i manželka herce, která ho musela opustit právě kvůli jeho démonům.

Zašité flašky po bytě

„Jsem moc ráda, že Pavel práskl do stolu a nutí Jirku, aby se šel léčit. Jemu by se to mohlo podařit. Podle mě on jako Iveta Bartošová (52) nedopadne. Když se mu dostane pomoci, poslechne a přijde na to, že teď je v zoufalém stavu, s kterým se musí léčit,“ pevně věří Andrea Pomeje. Ta si s mužem zažila svoje.

„Každou chvíli jsem doma objevila někde zašitou flašku. A skrývaný alkoholismus je úplně nejhorší. Kromě toho si vždycky na půl hodiny někam odběhl a vrátil se za několik hodin a táhlo z něj třeba víno. Do toho špatně zvládal svou psychiku a bral nějaké prášky, které se na něm také podepisovaly. A to všechno se dělo dávno před tím, než onemocněl rakovinou, po léčbě se to jen stupňovalo. Nedal si říct,“ šokuje žena bývalého dabéra, kterého pracovně umlčela právě nemoc.

Probuzení z deliria

„Jirka si vážně už nic nepamatuje. Třeba ten telefonát v pátek s vaším redaktorem. Vy mu říkáte, že v esemesce, kterou vám poslal, stálo ‚Zabila mě moje žena‘ a že to přišlo v 8:54. Mně ale tvrdil, jak jste mu vyprávěli, že to já ho podle zprávy měla do dvou dnů zabít a že to měl podle vás posílat v pět ráno. Přitom vím, že jste mu to nemohli takhle povědět. Žádný hacker to za něj ale neposílal, Jirka už si dávno nic nepamatuje, zapomíná. Poslal to on, jen o tom nic neví. Sám mi říkal, že měl noční můry. Asi se probudil z nějakého deliria,“ říká dýdžejka Andy s tím, že manžel si druhý den nepamatoval ani na to, když jí opakovaně dělal po nocích kravál před bytem.

„Vůbec se s ním v posledních týdnech nedalo mluvit. Řešil jen nesmysly, nenechal si je vysvětlit, pořád je opakoval jako kolovrátek dokola. Úplně přišel o logické uvažování. Snad už brzo bude normální. I kvůli dceři Aničce bych byla strašně ráda. Chci, aby její táta byl zase v pohodě,“ dodala Andrea.

Související články

Další články