Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Proč nemám dítě a chlapa? Katarína Knechtová (36) promluvila o své 13. komnatě!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Katarína Knechtová se do povědomí českých diváků dostala hlavně kvůli svému místu porotkyně v SuperStar 2018. I když na Slovensku vyprodává koncertní haly, není vše tak růžové, jak se může na první pohled zdát...

Je úspěšná a momentálně se dostává do povědomí českých diváků v oblíbené show SuperStar 2018. Řeč je o sexy brunetce Kataríně Knechtové, která kvůli své roli porotkyně razantně změnila image. I když je úspěšná a krásná, jedna věc jí pořád schází, a to je láska.

„Hodně často nad tím přemýšlím, ale netrpím tím, jelikož takhle žiji a funguji dlouhodobě. Jsem zvyklá být sama, a vím také to, jaké to je, mít někoho po svém boku. Přiznám se, že mi samota vyhovuje. Nechci tím tvrdit, že mi láska nebo přítomnost milované osoby neschází, ale nechci dělat kompromis jen proto, že mi je už 36 let,“ prozradila pro portál casprezeny.azet.sk.

Porotkyně se rozmluvila i na téma dítě: „Ano, samozřejmě, že uvažuji i o dítěti. Ale mít dítě není jako koupit si něco v hypermarketu. Není to jen tak, jako že si zamanete, že něco chcete a stane se to. Je to diskuse na dlouho a zároveň hodně osobní věc. Lidé na tohle reagují různě, i když neznají život a pozadí dané osoby,“ dodala Kateřina.

Související články

Další články