Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Proč nechce mluvit o rozbitém vztahu? Andrea Pomeje se vyjádřila pro eXtra.cz

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
Jejich manželství zažívá obří krach. Andrea (29) a Jiří (53) Pomeje již nějakou dobu nebydlí spolu a navenek to působí, že jejich lásku zničila rakovina. Jenže dlouhodobé problémy jsou skutečně tím, co stojí za pádem jejich lásky... Andrea eXtra.cz exkluzivně přiznala, že v tuto chvíli nemůže nic do médií říct, protože by Jiřímu značně ublížila.

Když Pomeje začal svádět boj s rakovinou, vypadalo to, že naopak manželství s Andreou je tím, co mu dodává potřebné síly. Jenže pak to přišlo jako rána z čistého nebe – pár se rozešel a jejich manželství se dostalo do stádia, ze kterého cesta zpět nejspíš neexistuje.

„Nemohu o rozpadu našeho manželství mluvit. Nechci se v tom, co se kolem nás děje, rýpat. Ublížilo by to Jirkovi,“ prozradila eXtra.cz Andrea, která tak dala najevo, že Pomeje je opět ten, kdo má na rozpadu společné lásky větší podíl viny.

Pomeje se postavil rakovině čelem a zatím úspěšně. Již dokáže ovládat svůj hlas a naděje na to, aby se plně uzdravil, nejsou podle lékařů malé. Jenže rozpad manželství je tím, kvůli čemu začal opět žít bohémským životem. A jeho šance na to, aby znovu plnohodnotně žil, se tak zase snížily. Snad si uvědomí, že pro jedno kvítí slunce nesvítí a zdraví je přednější. Přeci jen má s Andreou krásnou dceru a ta by měla rozhodně být tím, co ho bude v jeho léčbě motivovat.

Související články

Další články