Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Proč mu nikdo nepomohl? V Děčíně dav hecoval muže, ať skočí. A on skočil

V Děčíně dav hecoval sebevraha, ať skočí z hromosvodu, na kterém se držel. Video se pak objevilo i na internetu. Veřejnost se nyní ptá, proč muži nepomohli hasiči.

V Děčíně došlo k velké lidské tragédii. Muž vylezl na hromosvod a vyhrožoval, že skočí. S policejním vyjednavačem nespolupracoval. Dav lidí muže hecoval, ať neváhá a skočí. Ten tak bohužel učinil. Video se pak objevilo na internetu – psali jsme zde.

Lidé na sociálních sítích se nyní ptají, proč hasiči nereagovali lépe a rychleji. Část veřejnosti se domnívá, že hasiči mohli připravit plachtu, do které by zoufalý muž spadl. Další diskutující ale tvrdí, že muž při jakémkoliv pohybů hasičů či policistů naznačoval, že na nic nebude čekat a skočí. S přivolaným policejním vyjednavačem pak odmítl komunikovat.

Také na Facebooku se mnoho lidí ptá, proč policisté s hasiči nedokázali po dobu více než šesti hodin, rozvinout plachtu, do které Je ale možné, že kdyby se k němu záchranáři přiblížili, tak by skočil stejně…

„Proč nenapíšou vše. Že šel krást, že byl sjetej… U nás v Děčíně to jede od rána tahle debata,“ naznačuje další paní v diskuzi, co se o neštěstí v Děčíně tvrdí.

Související články

Další články