Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Proč mu nikdo nepomohl? V Děčíně dav hecoval muže, ať skočí. A on skočil

Zdroj: youtube.com
video
V Děčíně dav hecoval sebevraha, ať skočí z hromosvodu, na kterém se držel. Video se pak objevilo i na internetu. Veřejnost se nyní ptá, proč muži nepomohli hasiči.

V Děčíně došlo k velké lidské tragédii. Muž vylezl na hromosvod a vyhrožoval, že skočí. S policejním vyjednavačem nespolupracoval. Dav lidí muže hecoval, ať neváhá a skočí. Ten tak bohužel učinil. Video se pak objevilo na internetu - psali jsme zde

Lidé na sociálních sítích se nyní ptají, proč hasiči nereagovali lépe a rychleji. Část veřejnosti se domnívá, že hasiči mohli připravit plachtu, do které by zoufalý muž spadl. Další diskutující ale tvrdí, že muž při jakémkoliv pohybů hasičů či policistů naznačoval, že na nic nebude čekat a skočí. S přivolaným policejním vyjednavačem pak odmítl komunikovat.

Také na Facebooku se mnoho lidí ptá, proč policisté s hasiči nedokázali po dobu více než šesti hodin, rozvinout plachtu, do které Je ale možné, že kdyby se k němu záchranáři přiblížili, tak by skočil stejně…

"Proč nenapíšou vše. Že šel krást, že byl sjetej... U nás v Děčíně to jede od rána tahle debata," naznačuje další paní v diskuzi, co se o neštěstí v Děčíně tvrdí.

Související články

Další články