Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Proč mě Pepa Kokta nemá rád? Jsme dobrá rodina a on s Ornellou narazil, říká Monika Štiková

+ Dalších 42 fotografií
V různých rodinách jsou různé problémy. V rodině Moniky Štikové jsou snad všechny problémy, které si můžeme představit. Hvězda reality show Štiky Monika Štiková pro redakci eXtra.cz vysvětlila, proč ji Josef Kokta nemá rád.

Hvězda reality show Štiky Monika Štiková se v rozhovoru s redaktory eXtra.cz rozpovídala o vztazích v rodině. S dcerou Ornellou se v poslední době moc nevídá. Holky se dost pohádaly.

„Nikdy nemůžete říct, že je to na nule. Že to bude nula. Je to tak, že uvidíme. Ale zrovna teď se úplně nevyhledáváme,“ říká Monika Štiková (45) o vztahu se svou dcerou Ornellou Koktovou. S Josefem Koktou (61) se ale opravdu nemusí.

„Pepa a Gábina (Partyšová) měli volný vztah. Oba si mohli dělat, co chtěli. On měl desítky milenek. Ale narazil na holku, která měla dobré zázemí. My jsme byli rodina, že když nastal problém, tak jsme se za ni postavili. A s tím on vůbec nepočítal. Když ty ženský střídám, tak musím počítat s tím, že ta 102. v pořadí bude třeba z dobrý rodiny a on narazí. Že to prostě nepůjde zamést pod koberec,“ uvedla stará Štika.

Zároveň uvedla, že s Koktou se chytli pod krkem. Proč? To uvidíme v reality show, která na Primě startuje už v pondělí večer.

Související články

Další články