Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Proč máme Alfrédu? Marie Doležalová prozradila, jak došli k tak zvláštnímu jménu

Marie Doležalová vysvětluje, jak došla ke jménu Alfréda.
+ Dalších 10 fotografií
Čerstvá maminka Marie Doležalová (31) pojmenovala společně s přítelem Markem Zelinkou (32) jejich novorozenou dcerku velmi netradičně. Zvolili jméno Alfréda. Kdo by se nad zvláštním jménem podivoval, pro toho má Doležalová jasné vysvětlení.

Marie Doležalová a Marek Zelinka září štěstím. Slunce do jejich životů jim vnesla novorozená dcera Alfréda. Veřejnost se podivovala nad zvláštním jménem, a tak se Marie rozhodla vysvětlit, jak se pro netradiční pojmenování rozhodli.

„Alfréda, to jméno jsme měli připravený, protože jsme ho moc chtěli, ale ještě jsme si řekli, že až se na to dítko podíváme, zvážíme, jestli se k němu hodí. Páč kdyby vylezla nějaká éterická holčinka, tak to by asi Alfréda nebyla,“ prozradila herečka na svém Instagramu.

„No a pak jsme viděli tu vlasatou holčičku, 3 kila 80, 53 cm, která vypadala, že se narodila o box vedle nějakému eskymáckému páru a věděli jsme, že tohle je naše Alfí a že jsme se nespletli. Vítej na světě, inuitská princezno Alfrédo, co jsi připlavala na kře,“ dodala Marie.

Oba mladí rodiče jsou z prvního potomka úplně na větvi. Jejich lásku odstartovala Marušky účast ve StarDance, kterou s Markem v roce 2015 vyhráli. Jestli přeskočí jiskra mezi některým tanečním párem i letos, se dozvíme velmi brzy StarDance 2018 startuje už na podzim.

Mohlo by vás zajímat

Další články