Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Proč mají muži rádi mrchy a vy se jí nikdy nestanete? My to víme!

Zdroj:
Muži mají odjakživa rádi mrchy a s radostí jim podléhají. Mrchy je totiž často svedou a využívají všech benefitů, co jim vztah s většinou movitým pánem nabízí. Každá spořádaná dívka by si jednou ráda vyzkoušela, jaké to je jí být. My ale víme, že pokud jste se jí nenarodila, s největší pravděpodobností se jí ani nestanete.

Mrch je na světe spousta Vsaďte se, že každý má kolem sebe minimálně jednu. Bude to pravděpodobně vaše kamarádka. Dejte si pozor, aby vám nesvedla partnera. To mrchy totiž umějí perfektně. Umějí se obléci tak, aby na sebe strhly veškerou pozornost a ulovily toho nejlepšího chlápka v místnosti. Dají mu všechno, co chce on, ale žádají vždycky něco na oplátku Nejsou to zkrátka pipky závislé na partnerovi chtějící založit rodinu.

Taky byste ráda byla mrchou, ale prostě vám to zoufale nejde? My vám teď vysvětlíme, proč se vám to nikdy nepodaří. Mrchou se nemůžete stát, musíte se jí narodit. Využívačnost totiž musíte mít v povaze. Pokud ji nemáte, nedokážete svého partnera tak podvádět a manipulovat s ním. Za předpokladu, že se o to pokusíte a podaří se vám to, bude vám to líto ještě další rok, a to za to nestojí. Zachovejte si raději zdravý rozum a buďte taková, jaká jste.

Související články

Další články