Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Proč Lukáš (21) zneužil a znásilnil 50 dívek? Protože jejich rodiče nechodí na eXtra.cz!

Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
KOMENTÁŘ: Tak jsme se dozvěděli, že Lukáš Bako (21) zneužil 50 dívek na Trutnovsku. Seznamoval se s nimi na Facebooku. Některým dívkám bylo jen 10 let. Co proboha dělají desetileté holčičky na Facebooku? Jak to, že je tam jejich rodiče pustí?

Lukáš Bako (psali jsme o něm ZDE) je sice sexuální predátor, který si vybírá slabé kusy, ale když řekneme A, musíme doříct také B.

A tím druhým bodem je to, že rodiče doslova vehnali své dcery do rukou tohoto zvrhlíka.

Pokud se totiž dočteme, že Lukáš lovil své desetileté oběti na Facebooku, pak nás okamžitě napadne jediné - desetileté dítě nemá na Facebooku co dělat!

Facebook totiž ve svých pravidlech píše, že přihlásit se může jen člověk starší 13 let!

Takže všechny holčičky pod 13 let si za Lukáše Baka mohou tak trochu samy. Pohybovaly se v prostoru, kde nemají být! Je to totéž, jako by tyhle holky lezly do tunelu metra a pak se divily, že je srazila rozjetá souprava.

Na eXtra.cz jsme už stokrát psali, že Facebook je nebezpečný prostor, kde číhají úchyláci Také jsme zde už stokrát psali, že není dobré posílat nahé fotky lidem, které známe jen přes sociální sítě.

Pokud to neví tyhle desetileté chudinky, musí to vědět jejich rodiče. Pokud to neví ani jejich rodiče, pokud si to nikde nezjistili a pokud si mysleli, že se jich tento problém netýká, tak jsou jasnými spoluviníky a měli by převzít zodpovědnost.

Chce to málo. Občas si přečíst eXtra.cz, kde o tom píšeme často. A nejsme rozhodně jediní. Portál TN.cz, který na Lukáše Baka upozornil, také na nebezpečí sociálních sítí upozorňuje pravidelně.

A také se to chce věnovat svým dětem jinak, než že jim koupíme tablet nebo smartphone. Pokud jim totiž koupíme smartphone a vypustíme je bez poučení do prostoru zvaného internet, tak si říkáme o malér.

Na internetu totiž nejsou jen úchyláci jako Bako. Jsou tam i vrazi...

Související články

Další články