Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Proč kritizují mlsného kocoura ve StarDance? Na Marka Ebena nemají, myslí si herec

Zdroj: Česká televize, Facebook.com
+ Dalších 12 fotografií
stardance 2019
Moderátor Marek Eben (61) v uplynulých dnech čelil kritice, že má při moderování trapné sexistické řeči. Prý bere ženy jako pouhé sexuální objekty a slintá nad nimi jako mlsný kocour. Ebena ostře kritizovali filmový kritik Kamil Fila (39) a spisovatelka Markéta Lukášková. Co jim vzkazuje Aleš Háma (46)?

Herec a moderátor Marek Eben tak drsnou kritiku nikdy v životě nezažil. Nejvíce se do něj kvůli StarDance pustil filmový kritik Kamil Fila.

„Působí, jako by měl britský humor, který není lascivní a zbytečně dvojsmyslný. Ale když se člověk podívá pořádně, tak je vlastně sexistický. To znamená, že z těch žen dělá objekty na čumendu. Těch výroků už má desítky a působí tedy jako starý mlsný kocour, který by si chtěl sáhnout, ale nemůže,“ uvedl Kamil Fila v internetovém pořadu Standashow.

Ke kritice se přidala také spisovatelka Markéta Lukášková. „Na tom StarDance, o kterým Kamil píše, jsem byla osobně a celou dobu mi za ty jeho řeči bylo spíš trapně,“ uvedla Lukášková na Facebooku.

Háma se Ebena zastal

Marek Eben má ale řadu kamarádů. Zastali se ho Monika Absolonová, Lukáš Pavlásek nebo Aleš Háma. Ten si myslí, že Ebena kritizují lidé, kteří toho moc nedokázali.

„Můžete mi někdo říct, proč se někdo pořád snaží strefovat do toho Marka? Já tomu vůbec nerozumím. Tady už 20 let není nikdo lepší. Projevem, vzdělaností, kultivovaností, češtinou, charakterem a pokorou!!! Mám dost vyvinutý smysl pro spravedlnost a tohle jsou tak blbý podpásovky! To někomu vadí, že není jako on? Ano, z mého profesního pohledu může někoho štvát, jak dobrý je, ale to je tak všechno. Zkuste se od něj něco naučit a ty se, Máro, drž,“ napsal naštvaný Háma na svůj instagramový profil.

Líbí se vám, jakým stylem Eben show StarDance moderuje? Nebo mají pravdu kritici, že Eben je sexista? Napište nám svůj názor.

Související články

Další články