Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Proč Kraus ani Vondráček nemají v show Tvoje tvář má známý hlas šanci? Porota je proti nim zaujatá!

Můžou být nejlepší, ale stejně pořádně neoslní.
+ Další 3 fotografie
Porotci z show Tvoje tvář má známý hlas se snaží tvářit, že rozhodně nikomu nenadržují, že všichni u nich mají stejné šance. Jenže to je omyl. Mužské osazenstvo - Jakub Kohák a Janek Ledecký neberou všechny stejně. Koho se snaží upřednostnit?

Sami můžete při sledování soutěže poznat, že porotci Kohák s Ledeckým vždy oněmí, když se na scéně objeví žena a nejlépe s pořádným výstřihem. Když se tak stane, tak dostane co nejvíc bodů. To se pak mužské osazenstvo může snažit, jak chce, ale nic s tím neudělá, pokud si nenechají narůst pořádné poprsí.

Pak se můžou takový Petr Vondráček nebo David Kraus divit, že jsou převážně na dně tabulky, když jsou zahaleni ve směšných kostýmech a žádný výstřih opravdu ukázat nemůžou. To pak můžou zpívat jako Pavarotti, ale ani to jim rozhodně nepomůže.

Prostě u Janka s Jakubem platí: „Dobrý den, prsa ven.“ A hned holky mají body navíc. Jen si toho také při vysílání všimněte, jak se nemůžou nabažit výstřihů nebo sexy křivek v upnutých šatech. Pak se to na celkovém hodnocení přeci jen projeví.

Mohlo by vás zajímat

Další články