Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Proč Kordula chyběla na svatbě své sestry Anny Stropnické? Veronika Žilková promluvila

Sestry Stropnické.
Zdroj: Herminapress.cz/koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Tajná svatba

Dcera velvyslance Anna Stropnická (33) se tajně vdala. Ne všichni členové její užší rodiny ale dostali pozvánku. Své o tom ví i její sestra Kordula Stropnická, kterou má její otec s herečkou Veronikou Žilkovou. Právě ta totiž naší redakci potvrdila, že se s dcerou o veselce dozvěděly až z médií. 

Dcera Martina Stropnického se tajně vdala. Anna Stropnická a herec Jan Grundman si řekli své ano v sobotu 6. 8. 2022. Na svatbu ale moc svatebčanů nedorazilo, hlavně chyběla jedna větev rodiny. A to sestra nevěsty. Anna Stropnická to zřejmě cítila jinak, protože pozvání nedostala, podle slov Veroniky Žilkové, její sestra Kordula Stropnická.

Na Kordulu se zapomnělo

I když svatba byla prý podle deníku Blesk.cz utajená, tak člověk by doufal, že se na veselku dostaví alespoň rodina. Jenže ne vždy jsou někteří rodinní příslušníci vítáni. A to byl zdá se i tento případ. Na svatbě chyběla například nevěstina druhá sestra Kordula. To redakci eXtra.cz potvrdila sama Veronika Žilková, které jsme se zeptali, zda o svatbě věděli nebo ne. "Nic nevím. O svatbě jsem se dozvěděla právě až z bulváru a z fotek Františky Stropnické, stejně tak i Kordulka," svěřila se herečka. Snímky ze svatby postovala na sociální sítě jiná sestra nevěsty, Františka Stropnická.

Ostatní sourozenci pochopitelně nechyběli. Zdá se tak, že Kordula nemá s ostatními dětmi svého slavného tatínka ty nejvřelejší vztahy. A na vině může být také zcela něco jiného. A to blížící se rozvod Veroniky Žilkové a Martina Stropnického, kteří mají před sebou zdá se náročnou rozvodovou bitvu.

Nutno ale říct, že Kordula rozhodně nemusí smutnit. Zatímco jedna část rodiny ji zdá se odřízla a přerušila s ní kontakty, na Agátu se může spolehnout. Právě s ní totiž strávila sobotní večer, kdy se ostatní její sourozenci z tátovy strany radovali na svatbě jednoho z nich. Vyrazily totiž spolu na dostihové závody dcery Jaromíra Soukupa, která skončila na bronzové příčce.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy