Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Proč jsou Selena Gomez a Weeknd nejsledovanějším párem současnosti a co bychom se od nich měli naučit?

+ Další 4 fotografie
Selena a Weeknd jsou nejsledovanějším a také nejsladším párem současnosti. A není to jenom tím, že Selena má na Instagramu 124 milionů sledujících. Tihle dva se navzájem tak podporují, že by se od nich ostatní celebrity mohly učit.

Když se tenhle hvězdný pár dal dohromady, nikdo neměl ani nejmenší tušení, jak se jejich vztah bude vyvíjet. A už vůbec nikdo nepředpokládal, že by se jejich vztah mohl vyvinout v jeden z nejkrásnějších v showbyznysu.

Nesdílejí sice společné zamilované fotky, ale když pak společně dorazí na nějakou akci je patrné, že se jedná o nejroztomilejší pár celebrit. Navíc se silně podporují v kariéře. Lajkují a sdílejí si všechny své kariérní úspěchy, jako například teď, když se oba objevili na obálkách předních světových módních časopisů. A to se Weeknd dokonce fotil s dvěma nejlepšími světovými modelkami Adrianou Limou a Irinou Shayk.

Navíc mají oba své zkušenosti s toxickými nefunkčními vztahy s jinými celebritami. Selenu její letitý vztah s Justinem Biebrem psychicky pěkně vydeptal a Weeknd se poučil, že randit s modelkou se někdy také úplně nevyplácí, i když je to Bella Hadid. Vypadá to, že si oba velice dobře ujasnili, co chtějí a už vědí, jak na to. V nedávném rozhovoru pro Harper's Bazaar se Selena o svém vztahu vyjádřila celkem jasně.

„Jsem opravdu šťastná, opravdu. Nedělá mě šťastnou jenom jedna sféra mého života, nýbrž všechny. Jsem si jistá, že už se chlapem nikdy nenechám ovlivňovat. Léta jsem chtěla být silná, ale nebyla. Byla jsem až moc mladá a nechávala jsem se ovlivňovat. Nevěřila jsem si. Chci někoho, kdo bude můj život doplňovat, ne kompletně vyplňovat. Mám velké štěstí, protože on je v prvé řadě můj nejlepší kamarád, víc než cokoli jiného,“ vyjádřila se o Weekndovi.

Co k tomu dodat? Některé celebrity by si možná místo bezhlavého randění každého druhého také měly ujasnit, co v životě od svých partnerů chtějí, . Vzájemné porozumění a podporu by Selena s Weekndem rozhodně mohli vyučovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články