Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Proč jít do kina na MASARYKA? Užijete si drogy a lehkou holku Evu Herzigovou!

+ Dalších 5 fotografií
Šňupe se tam kokain a Eva Herzigová tam hraje lehkou holku. Tak lze ve stručnosti popsat film Masaryk, který posbíral 12 cen v anketě Český lev, i když diváci toto velké dílo zatím nemohli vidět.

Film Masaryk zválcoval Českého lva a posbíral 12 cen. Diváci sice film vidět nemohli, ale akademici z něj jsou tak nadšení, že ceny rozdávali jako protržení.

Filmové dílo rozhodně nekopíruje historii a je zde několik fabulací, ze kterých historikům zbělely vlasy. Kdo se ale od historické linky odstřihne, tak si užije zručné filmařské dílo, kde hlavní roli hraje kokain a Eva Herzigová (43).

Moderní doba si žádá, aby se ve filmu trochu drogovalo a trochu souložilo. A Masaryk tato kritéria splňuje měrou vrchovatou.

Modelka Eva Herzigová ve filmu hraje rajdu, která to s Janem Masarykem táhne od baru k baru. Svou roli Eva stihla natočit za pouhé dva dny. Prý se jí hodně líbilo, že film je dekadentní a lehce zvrácený.

Tak uvidíme, jak dílo přijmou diváci. Mnohdy je obyčejný český divák mnohem více kritický, než jak to umí akademická obec.

Související články

Další články