Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Proč ji takovou dobu schovávali? Mladší ségra Miley Cyrus jí šlape důkladně na paty!

Noah válcuje hitparády!
Zdroj: instagram
+ Další 2 fotografie
Ano, je to tak! Šídlo Miley Cyrus má mladší sestru! Není sice tak hezká a zatím nemá moc skandálů, ale talentu má na rozdávání! Může ale ve světle starší, slavnější a skandálnější sestry vůbec prorazit?

Benjamínek Noah Cyrus nedávno vydala pár singlů, které válcují hitparády. Není sice tak slavná jako její šílená ségra, ale slavné jméno jí určitě není na škodu. Ostatně všechno se dá zvládnout, když máte k ruce pár dobrých producentů.

Noah je navíc velmi mladičká, narodila se v roce 2000, takže jí těžko můžeme zazlívat, že zatím o slávu moc nestála. Pravděpodobně nechtěla zešílet jako její ségra, která už v útlém věku byla známá jako Hanna Montana. Tu samozřejmě image hodné holčičky moc nebavila a trochu zvlčila. Pobláznění rodiče ji do slávy dost tlačili a pak toho hořce litovali, když Miley střídal jeden skandál za druhým.

U Noah stejnou chybu asi opakovat nechtěli, a tak ji doposud nechali v klidu. Můžeme jen doufat, že jí sláva, potažmo kritika nestoupne do hlavy a nechytne ji rapl jako Miley. Jedna šílená holka s příjmením Cyrus už nám tedy stačila!

Související články

Další články