Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Proč je Bagárová single: Měli jsme problémy, rozchod je lepší pro oba, říká Muradov

Monika Bagárová s partnerem Makhmudem Muradovem.
Zdroj: se svolením Moniky Bagárové / foto Lukáš Kimlička
+ Dalších 8 fotografií
EXKLUZIVNĚ

Zpěvačka Monika Bagárová (27) a MMA zápasník Makhmud Muradov (31) už netvoří pár a zatímco velká část Čechů a Češek spílá mužské polovině bývalého páru, sám sportovec tvrdí, že má svědomí čisté. Co řekl eXtra.cz k samotnému rozchodu?

Makhmud Muradov: Proč jsem nebyl často doma

Mnoho lidí vidělo za rozchodem dvojice to, že sportovec Makhmud Muradov trávil většinu času někde v zahraničí. I Monika pro eXtra.cz tvrdila, že ji to sice někdy štve, ale chápe důvody.

„Ano, jsem teď víc v Uzbekistánu. Důvod je ten, že můj táta je nyní vážně nemocný, leží. Snažím se tady být víc s rodinou. Už je to nějakých osm měsíců. To je jedna věc. Druhá věc je, že lidé, kteří to chtějí vidět, tak to vidí,“ svěřil eXtra.cz Makhmud.

Proč se rozešli

Zároveň i prohlašuje, že není tím, kdo by opustil partnerku Moniku Bagárovou s malým dítětem.

Takhle jsme se domluvili z obou stran, že to bude lepší pro mě i pro ni. Prostě jsme měli nějaké problémy. Ale jak říkám: jsme úplně v pohodě. Vždycky se na všem domluvíme,“ dodal Makhmud Muradov v exkluzivním vyjádření pro eXtra.cz.

Už předtím odmítl sám sebe označit za viníka konce lásky s Monikou.

„Za konec vztahu vždycky mohou oba. Netvrdím, že jsem ideální člověk. Nejsem anděl, ani Monika není. Ale jsem moc rád, že s ní mám dceru a že ji opravdu mám konkrétně s ní. Osud to prostě zařídil tak, že teď nejsme spolu. Respektuju to a vždy to respektovat budu,“ uvedl pro naši redakci.

Rozpad vztahu

O konci páru veřejnost ví od soboty 25. 12. 2021, kdy se s ním na sociální síti svěřila Monika Bagárová.

Někdy Vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli, i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér Vám říct, že už nejsme rodina. Hlavně proto, že jste byli u našeho začátku, taky u narození naší Ruminky, a vím, že spousta z Vás nám drželo palce, napsala smutná Monika.

S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života. Chtěla bych moc poprosit o respektování našeho soukromí. Je to věc, která bolí a není jednoduché o ní mluvit,dodala.

Související články

Další články