Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

PROČ HO NEDORAZIL? Rytmus měl jít po 2. kole na zem. Marpo vysvětluje, proč soka začal šetřit

Zdroj: youtube.com, Instagram
+ Dalších 18 fotografií
video
Zápas mezi Marpem a Rytmusem měl být vyvrcholením večera bojovníků, jenže mnohé fanoušky zklamal. Všímají si, že Marpo měl nad Rytmusem jasnou převahu a ptají se, proč český borec svého slovenského protivníka prostě nedorazil. Marpo to vysvětluje.

Mnozí fanoušci se domnívají, že zápas mezi Marpem a Rytmusem (41) byl hlavně exhibice a že borci se předem domluvili, že zápas bude mít 6 kol. Fanoušci si všímají také toho, že Marpo měl místy jasnou převahu a ptají se, proč český borec svého slovenského kolegu prostě nedorazil.

Marpo po zápase uvedl, že měl problémy s rukou. "Zvládl sem to. Za což jsem rád. 1., 2., 3. kolo probíhalo, jak jsem chtěl. Samozřejmě jsem si spletl, že 3 počítání a konec. Ale ve 3. kole, jelikož jsem z tréninků měl už načatou zadní ruku, jsem myslel, že po jednom z úderů mám zlomenou ruku, takže se mi pak už velmi špatně boxovalo. Ale i přes tu bolest jsem to dotáhl do vítězného konce," uvedl Marpo.

"Respekt a děkuji," poklonil se Marpovi Rytmus.

NÁZORY FANOUŠKŮ:

"Za mě respekt oba dva. Za normálních okolnosti by to rozhodčí ve 2. kole ukončil. Takhle se Marpo zbytečně totálně vyšťavil a pak už to nemělo tu šťávu. Zase co ještě Rytmus rozdejchal, to zaslouží uznání. Jinak Marpo samozřejmě jasně lepší," je názor jednoho z fanoušků. A podobně to vidí většina fandů.

"To druhé kolo asi nejlepší, Marpo ho rozdrtil, ale velký respekt Rytmusovi, že vydržel do konce," píše další z fanoušků.

"Takéto skryté dohody. Fuj! V druhom kole tam išiel skapať a zrazu 6 kol odboxoval. Jasné. Marpo tam stál namiesto toho, aby ho dorazil. Komédia," myslí si Jan Novák.

"Mali by začať šiť boxovací pytle značky Rytmus," myslí si Richard.

Související články

Další články