Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Proč Čechy na dovolené tak nenávidíme? Chorvatský číšník promluvil: Nevychovaná a zpocená čuňata!

Češi na dovolené?
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
S Čechy na dovolené mají nejhorší zkušenosti právě Chorvati. Samozřejmě že to neplatí pro úplně všechny Čechy a najdou si takoví, kteří se chovají mnohem slušněji než místní. Bohužel tuhle nálepku nám už nikdo neodpáře. Chorvatský číšník exkluzivně promluvil o tom, co na Češích tak hrozně nesnášejí. Možná by se všichni měli nad sebou zamyslet.
  • 1. Hrozně smrdí

Chorvatský číšník si myslí o Češích své. Pivní chlupatý pupek, klobouček na hlavě, plechovka piva v ruce a plavky, které používá jak do vody, tak na běžné nošení. Tedy hygiena prakticky nulová. „Představte si, že vám takový člověk sedne v mokrých plavkách na polstrovanou židli, na stůl si položí pivo a začne lamentovat, že absolutně nerozumí tomu, co je v jídelním lístku,“ popisuje své zkušenosti chorvatský číšník.

Navíc tyhle typy lidí udělají cokoliv, aby ušetřili byť korunu, takže si většinou sedají na to nejrozpálenější místo, aby neutratili hodně za alkohol, ale mělo to svůj efekt. „Málokterý Čech používá deodorant, a to si pak představte tu směs alkoholových a potních výparů. Je to děs,“ přiznává. Celou dobu jsou navíc nepříjemní a nabručení. Dýško rozhodně nečekejte.

  • 2. Řízky, paštiky, zavařovačky a basa piv

Čecha na pláži zkrátka nepřehlédnete. Rozprostře si na písek tu největší deku, která se mu vešla do kufru auta, a vybalí na ni všechny svoje suroviny na oběd, protože to jídlo se přece nemůže zkazit a navíc ušetří.

„Mám restauraci přímo u pláže a nikomu nepřeji čuchat celý den ten smrad ze zapařených řízků a paštik,“ pokračuje nešťastný číšník. Nejhorší jsou děti, které se od všeho upatlají a rodiče s tím nic nedělají, protože jsou přece u moře na dovolené a tam si můžete dělat, co chcete.

„Úplně nejhorší, co jsem zažil, bylo, když si Češi vytáhli vařič a začali na něm připravovat guláš z konzervy. Udělají všechno jenom proto, aby ušetřili.“

  • 3. Otravná ranní ptáčata

Dalším novodobým zvykem Čechů je ten, že ráno vstávají kolem páté hodiny a utíkají k bazénu položit deky na co nejvíce lehátek. Pak si jdou zase lehnout, ale hlavní je, že jim jejich místo už nikdo nezabere.

„Pak se úplně normálně stává, že lehátka leží opuštěná i několik hodin, protože Češi dospávají kocovinu a ranní vstávání. Jenomže ostatní turisté si nemají kam lehnout. Češi jsou nehorázní sobci,“ svěřuje se číšník.

  • 4. Nechutná prasata

„Úplně normálně se stává, že číšník roznáší jídlo a najednou k mámě přiběhne díte se soplem u nosu. Místo toho, aby vzala kapesník, tak mu ho utře do rukou a tu si následně utře do ubrusu,“ to bylo opravdu nechutné.

Další velkou oblibou Čechů je smrkat do moře. Vždyť v moři je plno vody a nějak se tam ten sopel ztratí. „Není nic nechutnějšího, než když vidíte Čecha, jak si jednou rukou přidržuje nosní dírku a z druhé smrká. Přitom vydává tak odporné zvuky, že se dělá zle lidem ještě o dvě stě metrů dál,“ tvrdí Chorvat.

  • 5. Nevychovaní alkoholici

Někteří Češi v posledních letech přišli na to, že když si koupí dovolenou all inclusive, tak vlastně pořádně ušetří a navíc budou mít alkohol zdarma. A to je ten největší průser. „Je úplně normální vidět povalující se opilé Čechy různě na zemi a kolem nich stovky plastových kelímků. Je neuvěřitelné, kolik toho vydrží,“ podivuje se číšník.

Alkohol k Čechům neodmyslitelně patří, ale jejich chování v podnapilém stavu se nedá vydržet. „Jednou se snažil chlap dostat přes balkon do svého pokoje a přitom mu spadly plavky. Všichni jsme viděli jeho nahatou chlupatou řiť. Bylo to opravdu nechutné,“ dodává číšník.

Mohlo by vás zajímat

Další články