Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Proč byste neměli líbat želvu: Milovník zvířat má po svém romantickém gestu místo rtů klobásu! Takový duckface jste ještě neviděli!

Chudák mladík na svoji lásku tvrdě doplatil. Nedivili bychom se, kdyby už
nechtěl políbit ani svou přítelkyni.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Láska se nesmí přehánět a to platí pro lidi, ale i pro zvířata. Jeden muž z Číny se o tom přesvědčil, když se rozhodl políbit želvu, která mu prokousla ret.

Důvod, proč se nešťastník rozhodl políbil želvu, byl vskutku prozaický. Chtěl se s ní ještě rozloučit před vypuštěním do volné přírody a zvolil opravdu nevhodný způsob. Želva mu jeho romantické gesto oplatila takovým způsobem, že má teď místo rtů klobásu. Muž musel být po odtrhnutí želvy od rtů okamžitě hospitalizován.

Želva, která ho kousla, se jmenuje želva aligátoří, a to ne jen tak z nějakého důvodu. Jde o největší sladkovodní želvu na světě, může dorůst do více než do půl metru a dožívá se až 160 let. Nejznámější jsou díky svým silným čelistem, které jsou dostatečně silné na to, aby překously násadu od koštěte.

Související články

Další články