Proč by tu paní měl nechat sednout?

Zdroj: extra.cz
Otevřená zpověď Adely Vinczeové: Bolestná ztráta miminka a vymodlená adopce Maxe
Související články

To je frajer! Žáček udělal upřímnou recenzi na Babičku a je z toho hit internetu!

Dokonalá výmluva, jenže má "větší" chybičku...

Tahle tramvaj nechce dojet na konečnou stanici...

Příště bych se radši ozval...

Když babička vystupuje na příští zastávce v čekárně
Další články








































