Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Proč Bella Hadid působí na všech fotkách křečovitě a jako by ji zrovna někdo naštval? Budete se divit!

Proč se takhle krásná holka vůbec neusmívá?
+ Další 4 fotografie
Bella Hadid patří mezi světové topmodelky. Co se týče pózování, tak sice patří mezi špičku, ale už jste ji někdy viděli, aby se na někoho usmála? Na fotkách se jednoduše nesměje a není to zrovna proto, že by byla úplná mrcha. Ona se prostě stydí!

Ano, čtete správně. Bella Hadid se na fotkách stydí usmívat. „Není mi to příjemné se na kameru smát. Ve skutečnosti jsem svému obličeji začala rozumět až někdy letos,“ uvedla pro list The Guardian.

Jak je možné, že jedna z nejlépe placených topmodelek světa se bojí usmívat, moc nechápeme. Úsměv je totiž to, co ženě většinou sluší nejvíce. Navíc si kvůli její non smiley face dost lidí myslí, že je Bella pěkná netykavka.

„Když mě lidé poznají, jsou překvapeni, jaká ve skutečnosti jsem. Říkají, že působím jako mrcha na sociálních sítích, ale já ve skutečnosti miluji poznávat nové lidi,“ uvedla dále.

A tak to vidíte, milé dámy, žádná není dokonalá. Ale mnohdy vám k dokonalosti stačí málo, třeba jenom úsměv.

Mohlo by vás zajímat

Další články