Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Probudila jsem se a měla nová prsa: Moderátorka Sandra Parmová promluvila o plastice

Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
augmentace
Moderátorka televize Prima Sandra Parmová (33) patří mezi nejkrásnější tváře českého zpravodajství. Stejně jako každý, i ona na sobě ale chtěla něco vylepšit, a tak se před rokem rozhodla pro augmentaci, tedy plastiku poprsí. Téměř po roce promluvila o prvních pocitech a o tom, zda zákroku lituje.

Sandra Parmová je dlouhodobě jednou z nejkrásnějších dam, které se během zpravodajských relací objevují na televizních obrazovkách. Moderátorka před rokem postoupila plastiku prsou a nyní na svém Instagramu promluvila o tom, jaké to bylo a jaký pocit má ze zákroku dnes.

„Přesně před rokem touhle dobou jsem se probudila a měla nová prsa. Dnes mi přijde, jako by byla moje už odjakživa, jak jsem se s nimi sžila,“ napsala Parmová k fotografii v podprsence, na které své přednosti odhaluje. „Do teď nebyla jediná chvíle, kdy bych tohoto rozhodnutí litovala. Ba naopak si občas při nákupu prádla nebo plavek říkám, že je škoda, že jsem nešla dřív,“ dodala.

Pro své fanynky, které nad augmentací přemýšlí, připojila cennou radu. „Za mě doporučuji obrátit se hlavně na prověřené odborníky a kliniku vždy vybírat na základě referencí klientek a osobního přístupu, který poznáte už při vstupní konzultaci,“ vzkázala moderátorka. Nutno podotknout, že její poprsí vypadá opravdu skvěle a není na něm vidět, že by za sebou vůbec nějaký plastický zákrok měla.

Mohlo by vás zajímat

Další články