CJ Munn (40) a Andre Masters (40) zdárně překročili sedmý kruh pekla a ukázali, jak vypadá to nejhorší zlo ve své podobě. Tento britský pár, který dříve pracoval pro televizi, kde se oba také setkali, začal z nudy odlévat těhotenská břicha svých kamarádek. Začalo je to natolik bavit, že se rozhodli dát výpověď, a nyní se tím živí.

Rádi bychom v tomto bodě podotkli dvě věci. Kdo, proboha, má tak málo práce a zábavy v životě, že si jednoho dne řekne: „Já se tak strašně nudím, pocem, odliju ti břicho.“ A kdo si, proboha, tuhle hrůzu hrůzáckou pod všemi hrůznými slunci kupuje?!

Nechceme znát odpověď asi ani na jednu otázku a nechceme jít nikdy na návštěvu k někomu, kdo má doma tohle. Dost na tom, že těhotenství samo o sobě utrpělo ránu díky všem těm fotkám matek, které se vystavovaly před fotoaparát nahé, a čím byl pupek větší, tím lépe, samozřejmě nechyběly ani partnerovy ruce šibalsky zakrývající ňadra. Pokaždé, když tohle vidíme, máme chuť si nalít kyselinu do očí.

Ale dělat z toho umění? Umění nemá sloužit žádnému účelu, má to být jen prožitek pro oko, má inspirovat, má vyvolávat emoce, úžas. Tohle vyvolává leda tak hrůzu.