Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Proboha, tímhle krmí děti?! Iva (19) z Výměny to schytala za špagety s klobásou

Zdroj: Facebook
+ Dalších 11 fotografií
Gastropeklo
Věkově vzdálený páreček z Výměny manželek na sebe znovu strhává pozornost. Marian (47) si nedávno pochvaloval, že je Iva (19) učenlivá a naučila se dobře vařit. Mladá maminka, která poprvé otěhotněla už v patnácti, se však tento týden pochlubila fotkou špaget, ze kterých je lidem nevolno. „Proboha, snad tímhle nekrmí děti,“ zní nejčastější obava.

„Co budete mít dnes k obědu? My špagety, omáčku a sýr,“ chlubila se Iva svými kulinářskými dovednostmi. Jenomže pokrm, který své rodině naservírovala, se zdaleka neblíží představám o zdravé, chutné a vyvážené stravě.

Nedávno přitom Marian prozradil eXtra.cz, že se jeho devatenáctiletá žena naučila skvěle vařit. „Je učenlivá, vidí, jak to dělám já a učí se,“ pochvaloval si. Ale špagety s levnou klobásou či párkem určitě nejsou tím pravým ořechovým.

Lidé mají především strach, aby takové jídlo nedostávaly jejich dvě malé dcery. Iva to sice neřekla, je ale dost pravděpodobné, že nepovedené špagety jedly i děti.

Kulinářské peklo není jediným prohřeškem Ivy a Mariana z poslední doby. Před měsícem vyvolal bouři špinavý, zaprášený dudlík. Nikdo nevěřil svým očím a kritika nebrala konce. Kontroverzní manželé se ale bránili s tím, že dcera nový dudlík nechce.

Související články

Další články