Pětatřicetiletá Sarah Beth Hopkins se žádné pánské společnosti těšit nemůže. Osamělá Američanka ze Salemu (teď už tedy spíš čarodějka ze Salemu) měla velký problém najít si muže a začít nějaký normální vztah. No, když se na ni podíváme, ani se nedivíme.

Žena se tedy začala ukájet po svém a bohužel to odnesli dospívající chlapci. Jedna z jejích obětí, jedenáctiletý chlapec, se přiznal své matce, že s ní udržoval po osm měsíců sexuální styk. Sarah Beth bydlela s jeho rodinou ve stejném vnitrobloku a matka pojala podezření až poté, když jí přišlo zvláštní, že Sarah a její syn spolu tráví tolik času.

Nakonec se ukázalo, že tato žena zneužila na dvacet dětí a všechno to byli mladí chlapci. Je obviněna ze znásilnění a sodomie a hrozí jí nejvyšší možné tresty. Její Facebook je sám o sobě výstavka, podle níž by mělo být okamžitě jasné, o co tady jde. Sarah má na něm spousty fotek s cizími dětmi a rozhodně tam nevypadá jako hodná paní učitelka ze školky. K tomu všemu bude samozřejmě soud přihlížet a rozhodně jí to neulehčí.