Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

PROBOHA! Rytmus se své Jasminy musí ráno leknout: Dara bez make-upu bodovala více

Zdroj: instagram
+ Dalších 88 fotografií
Není pochyb, že po tom, co Jasmina vytunila svůj obličej několika úpravami vypadá o poznání lépe než před několika lety. Když ještě nanese na svůj exotický obličej zkrášlovací šminky, je z ní hotová kráska. Co se však stane, když ukáže světu svou pravou tvář? Její přítel Rytmus si musel asi dlouho zvykat, že po ránu v posteli vidí po bývalce Daře Rolins toto...

Jasmina Alagič byla moderátorka pěvecké soutěže Superstar, která skončila minulou neděli. Ukazovala se na televizních obrazovkách jako naprostá diva. Výrazně namalované oči a celkově precizní makeup, tím se pyšnila pokaždé, když předstoupila před kamery.

Alagič se včera ukázala poprvé zcela bez makeupu a šokovala většinu svých fanoušků. Těžko říct, jak dlouho si rapper Rytmus musel zvykat na to, že hned po probuzení vidí moderátorku s kruhy pod očima. Možná ten den byla jen unavená a odrazilo se to na jejím obličeji... Rozdíl mezi namalovanou tváří a realitou je však velmi patrný!

Bývalka Dara Rolins, která je o poznání starší, zásobovala svou sociální síť vždycky dokonale rozzářenou tváří hned po ránu. Ovšem láska má několik podob. Je vidět, že rapper Rytmus není povrchní a umí ocenit i jiné kvality, takže nějaké kruhy pod očima ho jen tak nerozhodí.

Ve fotogalerii si můžete porovnat, jak velký rozdíl to je...

Související články

Další články