Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Proboha proč?! Pamela Anderson se obarvila na hnědo: 3 důvody, proč má na hlavě barvu trusu

Když se na to tak díváme, Pam by teď měla zachraňovat hlavně sama sebe.

Chápeme, že každý člověk stárne, ale kristepane, to se to musí týkat i Pamely Anderson (46)? Hvězdu, jejíž polonahé fotografie ještě do nedávna visely na stěnách pokojíčků náctiletých i starších ročníků, teď bude muset nahradit mladší krev. Nejslavnější seriálová záchranářka se sebou udělala něco, co jí teď asi jen tak někdo neodpustí.

Žena, která nenechala v klidu nejeden pánský poklopec, se před časem ostříhala nakrátko. Tuto změnu bychom ještě pochopili – Pam má svůj věk a nechce pořád vypadat jako prsatá rajda rozhazujíc vlasy ze strany na stranu, ale to, že se ke všemu obarvila na hnědo, považujeme za neodpustitelnou věc a budeme požadovat odškodnění. Proč už se Pam nechce líbit?

1. Má už dost pozornosti Jednou z možností je to, že herečka už netouží po lačných pohledech mladých i starých chlípníků, a proto kvůli klidu obětovala svou krásu.

2. Alkohol jí leze na mozek Pam je známá násoska, a proto je dost možné, že některé z buněk šedé kůry mozkové, které jsou potřebné pro konání rozumných rozhodnutí, prostě odumřely.

3. Stala se z ní lesba Ano, i to, že hvězda na stará kolena zjistila, že má slabost pro ženy, je v celku pravděpodobné. Teď se kdysi vcelku romanticky vzhlížející žena mění v mužatku lovící něžné pohlaví.

Mohlo by vás zajímat

Další články