Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Proboha proč? 6 nechutných zrůdností, které se svým tělem umí udělat jen ŽENA!

+ Dalších 8 fotografií
Ženy jsou zvláštní stvoření a jejich myšlenkový pochod je někdy hrozně těžké pochopit a vstřebat. Stejně tak je neuvěřitelné, co dokážou udělat se svým tělem a vizáží, aby byly konečně spokojeny. Bohužel je výsledek častokrát hodně znepokojivý. Ukážeme vám několik typických příkladů, kdy si ženy myslí, že dosáhly dokonalosti, ale opak je pravdou.

1. Drobné tělo, velké silikony

Možná je to tím, že holky malého vzrůstu mají komplex ze své výšky, a tak musí své zadupané sebevědomí získat někde jinde. Většina z nich se ale vydá špatným směrem. Mít drobnou postavu není přece nic špatného, aby se z toho slečny musely hroutit a hromadně navštěvovat plastické kliniky, kde jim chirurg něco přifoukne a ony odcházejí s hlavou vztyčenou. Malé holky jsou roztomilé. Ovšem roztomilé do té doby, než se jim nepřepne v hlavě a nejdou si své ztracené ego získat na obřích prsních implantátech. Ony jsou sice spokojené, ale výsledek je příšerný. Na jejich titěrném těle ční dva obří balony, které vypadají, jako by je tam někdo přišpendlil. Takhle dokonalosti nedocílíte.

2. Vytetované obočí

Hit posledních pár let. Podle některých odbornic si nejlépe upravíte vzhled a tvar svého obočí tak, že si ho celé vyholíte a následně pastelkou nebo fixem domalujete. Znáte muže, kterému se líbí, když jeho partnerka má místo obočí vytetovaná orlí křídla? Tenhle trend je naprosto odpuzující a měl by být trestán alespoň domácím vězením do doby, než dámě dorostou její čárky na obličeji do snesitelné podoby a nebude děsit lidi na ulici.

3. Napíchané rty

Ano, většina žen a dokonce i mužů touží mít rty jako Angelina Jolie nebo Kim Kardashian. Ale z nějakého nevysvětlitelného důvodu lidé ztrácejí soudnost a nechápou, že nikdy nebudou vypadat jako jejich vysněná celebrita. Pak se dostávají do situací, kdy už není cesty zpět a jejich vzhled je více než odpudivý. Kromě toho si neuvědomují, jak ubližují svému tělu a kolik komplikací si těmihle zbytečnými operacemi přivolávají. Ve výsledku vypadají jako stvůry, kterých se lidé lekají na ulici.

4. Silikonové implantáty zadku

Trend obřích zadků z nevysvětlitelného důvodu není zatím vůbec na ústupu. Ba naopak. Ženy jsou přesvědčeny, že mít místo zadku kombajn je něco sexy a chlapi po tom šílí. Jejich snem je mít zadek jako třeba Jennifer Lopez, jenomže některé nemají na takové zkrášlovací procedury peníze. Proto se uchylují ke krajnímu řešení a kupují na černém trhu silikonové injekce, aby jejich zadní partie měly dokonalý vzhled. Důležité je říct, že gigantické zadky jsou nejenom ošklivé, ale i velmi nepraktické. Když sedíte na dvou židlích v restauraci nebo tramvaji, tak na to zrovna pěkný pohled není.

5. Odsátý tuk z břicha

Je to sice nejsnadnější varianta, jak zhubnout, ale ne nejzdravější. Lidé si nemůžou dovolit v dnešní době ztrácet čas nějakým ubohým cvičením, protože to je evidentně jen pro idioty. Kdo normální by se ráno v šest před prací týral kilometrovými běhy, když si může zajít na kliniku a všechen tuk vyfouknout? Mylná je představa, že jakmile vám odsají tuk, bříško se vám smrskne a budete vypadat zase jako v osmnácti. Ne, vaše tělo bude zdobit hnusná povislá kůže. Jistě, ta bude zdobit vaše tělo, i pokud zhubnete normální cestou, ale co je zdravější?

6. Tetování na bedrech

Závanu devadesátek se nikdy nezbavíme. Dávat si jakékoliv tetování na bedra je stejně nevkusné jako stříhat se v dnešní době na Jágra. Ale i přesto se najdou takoví lidé, kteří budou tvrdit, že tenhle masakr je něco hezkého. Tetování na bedrech je odpudivé klišé, které se nikdy nestane vkusným.

V neposlední řadě by se měly všechny ženy naučit to nejdůležitější. A to je umění stárnout. Stále máme kolem sebe dostatek zrůdných kreatur, které chtějí jít proti proudu času, ale ten je dostihne vždy. Bohužel.

Mohlo by vás zajímat

Další články