Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Proboha! Hana Gregorová se vrátila ke Koptíkovi, který ji před národem zesměšnil, tvrdí známá

Je to tu znovu?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Spíš bychom věřili v nanebevzetí Lea Beránka než tomu, že by se někdy k sobě mohli vrátit Hana Gregorová (65) s extrémní figurkou Ondřejem Koptíkem (33)! Jenže nyní se začali objevovat lidé, kteří tvrdí, že k tomu opravdu mělo dojít. A prý už před drahným časem. A oni dva? Záhadně mlčí!

Raději bychom si vsadili na to, že existuje špagetové monstrum a že Elvis Presley a John Lennon dál žijí a někde v Karibiku mastí karty, než věřit tomu, že by Hana Gregorová, vdova po Radoslavu Brzobohatém, vzala na milost onoho zvláštního člověka s feťáckou minulostí. Navíc poté, co média několik měsíců zásoboval až nechutnými detaily z jejich nejintimnějšího soukromí.

Avšak jsou tací, kteří na to přísahají čestné pionýrské. „Vrátili se k sobě už před Vánoci. To, že se jakoby nechala načapat s nějakým jiným chlapem, byl jen zastírací manévr,“ tvrdila eXtra.cz jedna z dobrých známých Gregorové s tím, že je to podle ní naprostá tutovka.

Naše redakce čirou náhodou v té samé době dostala i email od jakéhosi anonyma, který říká to samé.

„Paní Gregorová vás tahá za nos. Již několikrát jsem viděla od ní odcházet pana Koptíka. Potkávám ho na chodbě. Sice se maskuje, ale občas to nestihne. Myslím, že spolu žijí,“ napsala nám údajná sousedka temperamentní slovenské herečky.

Poplašným zprávám nevěříme, navíc by si asi i nejbližší okolí Hany Gregorové ťukalo na čelo, kdyby Ondřeji Koptíkovi po tom všem skutečně dala milost. Vždyť ji zesměšnil tak, že ani obří omluva začátkem prosince nemůže smýt pachuť jeho chování.

Proto jsme dvojici kontaktovali, aby se ke svému údajnému návratu vyjádřila. Ani jeden z nich se ale nevyjádřil.

Zdá se někomu zvláštní, že by tuto informaci Gregorová, pokud je nepravdivá, rezolutně nepopřela?

Překvapilo nás i to, že našemu redaktoru Ondřej poslal k olajkování nové hereččino divadlo. Proč by to dělal?

Zkrátka: samé otázky a žádné odpovědi!

Související články

Další články